एक फल र ताजा ताशक पनीको लागि , टुस्कन पर्स एक उत्तम छनौट हो।
ग्रे गुओज (ला पियर) को नाशपाती वाला वोदका जोमन लेजरुर लिमनोलोलो , अदरक रक्सी र सुन्तलाको रस संग प्रसन्नता। टकसाल पातहरू र नाशपाती गार्निश एक परिष्करणीय स्पर्श हो जसले ताजाता र रंग थप्छ जसले साधारण, सुन्दर प्रदर्शनको लागि उज्ज्वल पहेंलो पेयको विरोध गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- ग्रे गोस ला पोयर वोडा
- 3/4 औंस
- limoncello
- 3/4 औंस अदरक मदिरा
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1 औंस
- सुन्तलको रस
- गार्निश:
- टकसाल पातहरू
- गार्निश: सूखे नाश हुन्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्ट्रीटहरू एक ककटेल शकरमा बर्फबाट भरिए।
- शकर को बाहिर सम्म सशक्त हिलाओ र पसीना पकाइएको छ।
- चिनियाँसँग जोडिएको पुरानो चश्मेको गिलासमा र कुचल बर्फमा भरिएको तनाव ।
- टकसालका पातहरू र सुत्ने आँसुको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Gray Goose Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 238 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 9 जी |