Htipiti ले आफ्नो नाम मोर्टार र मोती संग पनीर "कोट" पारंपरिक विधिबाट प्राप्त गर्छ। ग्रीसका केही भागहरूमा कोपान्टिसी (गोलाकार) को रूपमा पनि जानिन्छ, यो एक द्रुत र सजिलो डुबाइ हो जसले लाल मिर्चको मीठोपन र फटा पनीरको नमटी तांग जोड्दछ। तपाईं लाल मरिच फ्लेक्स को मात्रा बढाएर अधिक गर्मी थप्न सक्नुहुन्छ र तपाईले मनपराउनुभएको केही ताजा लसुन पनि थप्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो काली मिर्च (भुना भयो, खुवाइयो, र बीउ)
- 1 Anaheim मिर्च (बोकेको र कटा भयो, तपाईं एक jalapeno मिर्च संग विकल्प हुन सक्छ)
- 1 पाउण्ड
- फिटा पनीर (क्रमांक)
- 1/2 कप रिकोटा (वा क्रीम पनीर)
- 4 tbsp। जैतून का तेल
- 3 चम्मच। कागतीको रस
- 1/4 टस्पेस। paprika
- लाल काली मिर्च (1 झण्डा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईं लाल मरिच ओवन वा ग्रिलमा भुवाउन सक्नुहुन्छ। म तिनीहरूलाई ज्रुत गर्न चाहान्छु जबसम्म छाला ब्ल्याक हुन्छ र सबै पक्षमा छाड्छु। म तिनीहरूलाई ठोक्ने अनुमति दिन्छु, छाला बन्द छ र बीज हटाउनुहोस्।
- लाल मिर्च ठूलो आकारमा राख्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्। सायद Anaheim मिर्च छान्नुहोस् र बीउ हटाउनुहोस्। Anaheim मिर्च मध्यम मध्यम मिर्च मानिन्छ - मिर्च वा बीजहरू हस्तान्तरण पछि आफ्नो औंलाहरू संग आफ्नो आँखा नचर्न सावधान रहनुहोस्।
- खाद्य प्रोसेसरको कटोरामा, फटा पनीर, रिकोटा (वा क्रीम पनीर ) र काटा मिर्च छ। जैतून का तेल र नींबूको रस थप्नुहोस् र सुचारु सम्म प्रक्रिया गर्नुहोस्। प्यापिका र रातो मिर्च ब्रेकहरू थप गर्नुहोस् र हल्का र क्रीमको मिश्रण गर्नुहोस्।
- कुनै खाना प्रोसेसर छैन? तपाईं ब्ल्लेन्डर प्रयोग गर्न वा कटोरामा अवयवहरूलाई मारेर वा मोर्टार र मोती प्रयोग गर्न पारंपरिक विधि प्रयास गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 45 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |