करोडपति ककटेल एक क्लासिक ककटेल हो , जो मध्ये एक को समय को परीक्षण सम्म उभिएको छ र धेरै रूपहरुमा अनुकूलित गरिएको छ। यो नुस्खा हरि क्रैडको 1 9 30 "सवेय ककटेल बुक" बाट मूल मिलियन ककटेल क्रिकेट नम्बर 1 हो। पिउलो स्लो जिइन, जेथ ब्रान्ड र जमैकन रमको सुन्दर मिश्रण हो।
त्यहाँ धेरै भिन्न व्यञ्जनहरू छन् जसले ब्रान्डहरूको निर्दिष्ट गर्दछ र अनुपात परिवर्तन गर्छ। तपाईं पनि व्हिस्की मिलियनियरमा आउन सक्नुहुन्छ, जुन केही भ्रमको कारण हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस स्लोन जीइन
- 3/4 औंस प्रशस्त ब्राण्डी
- 3/4 औंस
- जमैकन रम
- ड्यासको
- grenadine
- 1 चूनेको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
" पुरानो वाल्डोर्फ-अस्टोरिया बार बुक " ले अर्को प्रकारको करोडौंलाई " सूखी मार्टिनी " भनिन्छ, माथि ग्रेनेडाइनको साथ "।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 139 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |