मेरो अनुसन्धानको अनुसार, फेटुसिनी अल्फ्रेडो नामकरण गरिएको मूल डिशमा फेटुसीन अल ब्रर भनिन्थ्यो र फेटुनिनी मक्खन र पनीरसँग टाँसियो र त्यसपछि मक्खनको एक दोस्रो मद्दत थियो। रोमन विश्रामकर्ता अल्फ्रेडो डी लेलियो जसले मक्खनलाई ठूलो प्रसिद्धिमा तीन गुणा गर्यो - कहिले काँही मक्खन कहिले पनि खराब कुरा थियो? आजको डिश सामान्यतया कम मक्खन र केही भारी क्रीम समावेश गर्दछ - जो थोपा स्वस्थ हुन्छ र मुखमा बढी आकर्षक भावना संग चट्याउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस अन्डा फिटुकीइन
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1/2 छडी अज्ञात मक्खन, टुक्राहरु मा काट
- नुन को चुरोट
- 1/2 tsp। जमीन
- सेतो मिर्च
- 1/3 कप कटाईयो
- पिर्मिगियानो-रेजिग्जियो प्लस अधिकको लागि गार्निश
यसलाई कसरी बनाउने?
- उबलिएको नमकीन पानीको पास्ता बर्तनमा फेटुसिइन कुकुर ( कम पानी पास्तामा मेरो लेख हेर्नुहोस्) 1/3 कप पकाउने पानी जोगाउनु, त्यसपछि पास्ता नाली।
- पास्ता खाना पकाउँदा, एक 12 इन्च भारी कुखुरामा क्रीम र मक्खनलाई नमक र कालो मिर्चको साथ मध्यम-कम गर्मीमा उकालो ल्याउनुहोस्। फेफुसीइन र 3 चम्मच आरक्षित पानी जोड्नुहोस्, र चटनी र टस गर्न पनीर। यदि सस तपाईंसँग धेरै मोटो देखिन्छ भने थप खाना पकाउने पानी थप्नुहोस्।
- कटा अजवा र पक्षमा थप पनीर संग जुत्ता राख्नु।
नोट:
यो एक सर्वोच्च सरल पकवान र प्रत्येक घटक गणना हो। तपाईंले पत्ता लगाउन उत्तम फेटुसिनी प्रयोग गर्नुहोस् - वा आफ्नै बनाउनुहोस् (जसले डिश ट्रांजिन्डल बनाउँछ)। भारी क्रीम र वास्तविक मक्खन प्रयोग गर्नुहोस् किनकि अरु केहि निराशाजनक हुनेछ - यदि तपाइँ कम लोभ चाहनुहुन्छ भने अर्को डिश चयन गर्नुहोस्। वास्तविक आयातित पिर्मिगोियानो - रेजिगियो आवश्यक छ - भित्ता।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1242 |
| कुल मोटा | 128 जी |
| पागलिएको बोसो | 77 g |
| असंतृप्त फैट | 37 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 745 मिलीग्राम |
| सोडियम | 601 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 22 जी |