यो आचरण मोहक कुनै पनि सिजनको लागि उत्कृष्ट मिठाई हो।
दुई को लागी दक्षिणी खाडी - आड र बिस्किट्स - यो सजिलो मोमबत्ती नुस्खामा एकसाथ आउनुहोस्। एक रोल्ड-आउट बिस्किट-आटा क्रस्ट डिब्बाबंद पीचहरूबाट बनेको एक मिठो भरिएको हुन्छ, यसको मतलब तपाईंले लामो समयको आचरणको मौसममा यो उपचारको आनन्द उठाउन सक्नुहुन्छ।
यो स्वादिष्ट मिठाई को आइसक्रीम वा भारी क्रीम को बूंघ संग गरम गर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- भरने को लागी:
- 1 ठूलो हुन सक्छ (2 9 औंस) सिरप मा खुराक
- 1/2 कप शर्करा (दागिएको)
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1/2 चम्मच नींबू काली
- बिस्कुट क्रस्टको लागि:
- 1 कप आटा
- 1/4 चम्मच नुन
- 2 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच छोटो
- 1/2 कप दूध
- 2 चम्मच मक्खन (धेरै साना टुक्राहरु मा काटेर, साथै अधिक पकवान मक्खन गर्न)
- 2 tablespoons
- दालचीनी शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 425 एफ।
- मलहरू रिलिज, तरल रिजर्भ गर्नुहोस्।
- Saucepan मा चीनी र कर्नस्टर्क जोड्नुहोस्। आरक्षित आचरण तरल मा हलचल र मध्यम गर्मी मा एक फोडा लाई ल्याउनुहोस्। सिरप उड्नुहोस् लगभग 1 मिनेटको लागि, लगातार घिमिरे। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्। नींबूको रस मा हलचल र पीचहरू जोड्नुहोस्। तपाईंले बिस्कुट आटा तयार पार्नु राम्रो ठोक्नुहोस्।
- एक कटोरा मा आटा, नुन र बेकिंग पाउडर मिलाउनुहोस्; एक पेस्ट्री ब्लेंडर वा दुई चक्कु संग छोटो मा कट। एक नरम आटा बनाउन धीरे-धीरे दूध थप्नुहोस्। यसलाई फलामको सतहमा फर्काउनुहोस् र आटा रोकिनुको लागि पकाउने डिश मिलाउनुहोस्।
- एक मक्खन पाई या बेकिंग डिश मा चम्मच पीच मिश्रण, मक्खन को टुकडे संग शीर्ष डट। यसलाई दालचीनी शर्करासँग छिराउनुहोस्।
- आचरण भरिएको र किनारों लाई दबाइ को आटा मा आटा को व्यवस्था गर्नुहोस्।
- 16 देखि 20 मिनेटको लागि मोमबत्ती बान्नुहोस्, वा जब सम्म शीर्ष माथि सुनियो। 15 देखि 20 मिनेटको लागि प्रशोधन गर्नु अघि ठिक
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 284 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 462 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |