यो सजिलो आचरण गोठालो एक सरल, केक जस्तै जस्तै दालचीनी-चिनी संग छिद्रित संग पकाइएको छ। डिब्बाबंद पीचहरूले यो आचरणलाई द्रुत र सजिलो तैयारी बनाउँदछ, र यो स्वादिष्ट मिठाई हो जुन तपाईं कुनै वर्षको आनन्द उठाउन सक्नुहुनेछ।
पीच कोबाबा क्विन्टेसियरिङ दक्षिणी मिठाई हो। यो कुकुरको लागि उत्तम डेसर्ट वा चौथो जुलाईको उत्सव हो। आइसक्रीमको स्कूपको साथमा तातो मोमबत्तीको सेवा गर्नुहोस् वा यसलाई क्रीम संग बहाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (2 9-उउन्स) सिरप मा कटाई आचरण गर्न सक्छन्
- 1 (15-औंस) मध्यम सिरप मा कचरा आउन सक्छ
- 1/2 देखि 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच अखरोट
- 1 चम्मच cornstarch
- 1/2 कप शर्करा
- 1 कप आटा
- 1 1/4 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ठूलो अन्डा, पिटे
- 1/4 कप दूध
- 5 चम्मच मक्खन मक्खन, विभाजित
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड दालचीनी संग 2 चम्मच गुणा मिश्रित चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)। 11-द्वारा -7-इन्च वा 9-इन्च स्क्वायर पाकिएको डिश हल्का मक्खन।
- खुट्टाहरू नाली, सिरप सुरक्षित गर्दै। छुट्याइएको।
- दालचीनी र नाटामको साथ टस पीस।
- एक कटोरा मा 3/4 कप को सिरप को साथ मिलाइयो। राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल; पीचमा हलचल।
- तयार पकाउने डिशमा पचहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- 1/2 / 1/2/2 9/1/1/2/1 / 2-3-41-6-6। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल।
- एउटा सानो कटोरामा बिस्तारै अण्डा, दूध, पखाली मक्खनको 3 वटा चम्मच, र वेनिला निकाल्नु।
- सूक्ष्म सामग्रीमा अण्डा मिश्रण हल गर्नुहोस् र सुचारु सम्म हलचल। ब्याट्री कठोर हुनेछ।
- चम्मच प्रयोग गर्दै, खुट्टाहरूमा समान तुरुन्तै छोड्नुहोस् (टुप्पो फैलिएको रूपमा फैलिनेछ)।
- शेष 2 चम्मच मक्खनको साथ बगाल र त्यसपछि दालचीनी शर्कुसँग छिरीयो।
- लगभग 35 देखि 45 मिनेटसम्म प्रेमी ओवनमा उठाउनुहोस्, जब सम्म टुप्पो राम्रो तरिकाले खैरो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 284 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 305 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |