यो एक सजिलो र स्वादिष्ट पीच रोटी पुडिंग हो, जोसिलो क्यान्सर भएको दूध र डिब्बाब्ड डिब्बाबंद पीचहरु संग बनाइएको छ। यो केरा रोटी कोरेमेल वा तरटरस्कोच सॉस संग सेवा गर्नुहोस्।
नुस्खामा राम्रो गुणस्तर रोटी प्रयोग गर्नुहोस्। मैले दिनको पुरानो फ्रान्सेली रोटीलाई रोटी पडिंगमा प्रयोग गरें, तर एक धनी बिरोही रोटी वा रोल वा चाला उत्कृष्ट हुनेछ। डिब्बाबंद diced खूबानीहरु रोटी पुडिंग मा पनि प्रयोग हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप फान्को फ्रान्सेली रोटी
- 2 देखि 2/2 कप प्यान्ड डिब्बाबंद (अज्ञात)
- 1 (14-औंस) गर्न सक्छ
- खुवाउनु भयो
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 1/4 कप गर्म पानी
- 4 चम्मच मक्खन (पिघलिएको)
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 325 एफ सम्म।
- मक्खन 11-द्वारा 7-इन्च बेकिंग डिश वा एक उथ 1 1/2-क्वार्ट क्यासेल।
- एक मध्यम कटोरा मा फटा रोटी टुक्रा राख्नुहोस्। छुट्याइएको।
- एक कटोरा मा एक कलरर या चलानी राख्नुहोस र आडूहरु नाली। आचरणको रस को 1/2 कप रिजर्व। पाहुना पासाहरू र रस र कोचहरू अलग्गै सेट गर्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा, गहिरो कपाल र अण्डा मिलाइयो; एक बिजुली मिक्सर वा whisk संग राम्रो मिश्रण।
- घनिएको diced पीचहरू र गर्म पानी, पिघल मक्खन, वेनिला र दालचीनीको साथ दूध र अण्डा मिश्रणमा 1 9 आरक्षित आरचको रस को कप।
- आकस्मिक मिश्रणमा पनी रोटी टुक्राहरू जोड्नुहोस् र धीरे हलचल, पूर्णतया रोटी चिसो।
- मिश्रण तयार पकाउने डिशमा घुमाउनुहोस्।
- एक घण्टा र 10 मिनेटको लागि आचरण रोटी पछाडि पकाउँनुहोस् वा बीचमा राखिएको एक चाकू सफा गर्दछ।
- रोटी पुडा थोपा ठोक्नुहोस् र आइसक्रीमको साथमा नरम पार्नुहोस्, टिपेर घुमाउनुहोस् वा मिठाई सस।
- हलवा र पसललाई फ्रिजमा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 290 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 145 मिलीग्राम |
| सोडियम | 143 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 जी |