यो एक स्वादिष्ट बटरकोच चटनी हो र उड्न र रोटी पछाडि वा आइसक्रिमको साथ सेवा गर्न वा उत्कृष्ट उपचारको लागि सेब स्लाइसमा चटनी बहाइदिन्छ। तयार गर्न र पकाउन धेरै समय लाग्दछ, र तपाइँ फ्रिजमा 2 हप्ता सम्म यसको भण्डार गर्न सक्नुहुनेछ।
Buttercotch sauce परिष्करण गर्दा, प्यान को पक्ष वा तल स्क्रैप नगर्नुहोस्। यदि तपाईं गर्नुहुन्छ भने, तपाईंले यसलाई घाँटी खोज्न सक्नुहुन्छ।
सम्बन्धित
ब्राउन शुगर पेकन प्रवलिन चेस
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप हल्का खैरो शर्करा, प्याक
- 6 चम्मच मक्खन
- 1/3 कप प्लस 1/2 कप भारी क्रीम, विभाजित प्रयोग
- 3/4 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- भूरी शर्करा, मक्खन, र 1/3 कपको क्रीमको चौडा तल साट प्यानमा वा कम गर्मीमा सससेनलाई मिलाउनुहोस्। कुकुर, हिउँदमा मक्खन र चिनी नभएसम्म मिश्रणले चिकनी हुन्छ।
- मध्यम-कम गर्न गर्मी बढाउनुहोस् र माथिल्लो बुलबुले संग सिम गर्न ल्याउनुहोस्। 3 मिनेटको लागि, स्किरिङ बिना खाना पकाउनुहोस्।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र धीरे बाँकी क्रीममा हलचल गर्नुहोस्। प्यानको तल र छेउहरू स्क्रैप गर्न आग्रह गर्नुहोस् र मिश्रणलाई कटोरामा राख्नुहोस्। वेनिला मा हलचल।
- तरप्टरकोच चटनी कत्तिको कडा हुन्छ।
- बटरकोटच सॉसलाई आइसक्रीम वा अधिक डिसर्टका लागि प्रयोग गर्न कोर्मिक गर्नुहोस्। यो एक सेब केक वा रोटी हलवा भन्दा राम्रो बहाव हो। स्टोभेटोपमा कम गर्मीको साथ वा माइक्रोवेव ओवनमा 50% पावरमा लगभग 1 मिनेटको लागि गरम गर्नुहोस्।
केवल 2 कपको तरटरकोटचस सस, वा लगभग 16 सर्भरहरू (प्रत्येक चम्चा 2 वटा चप्पलेट) बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 142 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |