बारबेक्यू टोफु जस्तै? मीठे र मसालेदार बारबेक्यू टोफूको लागि यो नुस्खा एक साताको चीनी र नारंगीको रसको लागि मीठो हुन्छ तर मक्खन पाउडर र रातो मिर्चबाट मसालेदार किक हुन्छ। टोफू सदैव एक शाकाहारी बारबेक्यू संगै ल्याउन एक स्वस्थ, कम-मोटो र सजिलो वस्तु हो, र यो सजिलो शाकाहारी र भेग नुस्खा एक हिट निश्चित छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड अतिरिक्त फर्म टोफू, राम्रोसँग थिचिएको र 3/4 इन्च आयतमा कटाईयो
- 3/4 कप बारबेक्यू सस
- 3/4 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच लाल मिर्च फ्लेक्स
- 3/4 कप सुन्तला रस ध्यान
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पहिलो, आफ्नो टोफू तयार गर्नुहोस्। प्रायजसो वेगन टोफू व्यञ्जनहरू जस्तै, यो तपाइँले पहिलो टोफु थिच्नु उत्तम हुनेछ। यकिन गर्न कसरी गर्ने? यो सजिलो चरण-दर-चरण गाइड हेर्नुहोस्: कसरी थिफु थिच्नुहोस्।
- जबसम्म संयुक्त, लगभग 3 मिनेट सम्म संयुक्त बाबेक्यू चटनी, मिर्च, मिर्च पाउडर, काली मिर्च र सुन्तलाको रस को साथ कम गर्मी को साथ एक साथ।
- एक विस्तृत फ्लैट डिश मा बारबेक्यू सॉस मिश्रण राख्नुहोस, र चटनी मा tofu ठाँउ, दुवै ओर राम्रो तरिकाले कोटिंग। कम्तिमा दुई घन्टाको लागि खारेज गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- प्रत्येक पक्षमा 4 वा 5 मिनेटको लागि ग्रिल, अतिरिक्त सस संग ब्रश।
- सेवा नगर्नु पहिले नमक र काली मिर्च संग छिटो
पहिले टोफू कहिल्यै यी टोफु ग्रिलिङ सुझावहरू हेर्नुहोस् ।
अधिक शाकाहारी र शाकाहारी बारबेक्यू व्यञ्जनहरु:
बारबेक्यू एस्पारागस
Balsamic Barbecued Beets
Garlicky Grilled नयाँ आलु
शाकाहारी ग्रील्ड सेब र गोभी
आइस क्रीम संग ग्रील्ड पीच
कोब मा मसालेदार ग्रील्ड मक
थाई शैली Barbecued बैंगन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 386 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 667 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 70 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 13 g |