मुखिया पानीको भाँडा पसिनाको गुप्तताले तिनीहरूलाई कम र ढिलो बनाउँदछ। यो न केवल तिनीहरूलाई निविदा बनाउँछ, तर धेरै स्वादपूर्ण। तपाईं भित्ता-अपहरू रोक्न ड्रिप प्यानको प्रयोग गर्नु पर्छ किनभने बीफ रिबहरूसँग धेरै चिसो छ जो छिट्टै जलाइदिनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउन्ड (1.8 किगोग्राम) मासुको कम पसल
- समुद्री किनाराको लागि:
- 1/2 कप (120 एमएल) सूखी रातो रक्सी
- 1/4 कप (60 एमएल) सोया सस
- 2 चम्मच (30 एमएल) वनस्पति तेल
- 2 देखि 3 लौने लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे थिम
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक मध्यम प्लास्टिक वा गिलास कटोरामा, अनावश्यक सामग्री मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
2. रिब्ज एक सुई, गैर-धातु पकाउने डिशमा राख्नुहोस् र ती माथिल्लो अनुहार राख्नुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि रिबहरू समान रूपमा लेपित हुन्छन्। प्लास्टिक लपेटोसँग आवरण गर्नुहोस् र 2 देखि 6 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
3. Preheat ग्रिल र अप्रत्यक्ष grilling को लागि तैयार। जब ग्रिल तातो हुन्छ, पसिना हटाउनबाट हटाउनुहोस् र ग्रिलमा अनलाईन रूपमा पकाउनुहोस्।
अचयन त्याग्नुहोस्। 1 देखि 1 1/2 घण्टाको लागि कुक गर्नुहोस्, हरेक 15 मिनेट मोडिन्छ।
4. एकपटक पसिना आन्तरिक तापमान 165 डिग्री पुग्छ (धेरै जाँच गर्न निश्चित गर्नुहोस्), गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्। वैकल्पिक: तपाईं पकाउने समयको अन्तिम 15 मिनेटको समयमा बारबेक्यु सस लागू गर्न सक्नुहुनेछ। रिब्समा नजिकको नजर राख्न निश्चित गर्नुहोस्, त्यसैले तिनीहरू जलाउँदैनन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1666 |
| कुल मोटा | 127 जी |
| पागलिएको बोसो | 52 जी |
| असंतृप्त फैट | 61 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 404 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,536 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 112 g |