यो लोकप्रिय चटनी प्रायः स्टेक र रोस्टेट्स भन्दा टाढाको स्वादको स्वादको लागि प्रयोग गरिन्छ। यो नुस्खा दिनुहोस् एक अर्को प्रयास गर्नुहोस् जब तपाईं केहि बीउ ग्रिल गर्नुहोस्। तपाईं अहिले नै कति स्वादिष्ट हुनुहुन्छ भनेर छक्क परे जस्तो छैन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 10-औंस बीफ कंसोमेम गर्न सक्छ
- 1/4 कप / 60 मिलिटर उचाई
- 1/4 कप / 60 मिलिटर मक्खन
- 1 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच आउछ (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच स्टिक सॉस
- 2 चम्मच सुत्ने सरस
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सससेन मा मक्खन पिउने। कुक सुईले मध्यम कम गर्मीमा 3 मिनेटको लागि नभएसम्म उनीहरूले पारदर्शी देख्छन्। प्यानल थप्न 15 सेकेन्डका लागि पकाउनुहोस्, यो सुगन्ध जारी गर्न पर्याप्त पर्याप्त। एक रगत बनाउन आटा र काली मिर्च जोड्नुहोस्। लगभग 1 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- एक अलग कटोरी मा सूखी सरसफाइ, स्टेक चटनी, बीफ कंसोम संयोजन र आटा मिश्रण संग सॉसपैन मा धीरे डालो। बेस्कमा राख राख्न तार व्हिस्क प्रयोग गर्न निश्चित गर्नुहोस्। मिक्सर एक राम्रो सिमरमरमा ल्याउनुहोस्, राम्रोसँग मिलाएर र राम्रोसँग टाढै नमिल्ने। चटनी एक चम्मच पछि कोट गर्न सक्षम हुनु पर्छ।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्, 5 मिनेटको लागि शांत दिनुहोस्। ग्रीक बीफ र स्टिकको माथिको वा माथिको सेवा गर्नुहोस्।
- तैयारी पछि 3 देखि 4 दिनको लागि फ्रिजमा वायु तंग कंटेनरमा लेफ्टोवर सर्भर भण्डार गर्नुहोस्। सेवा गर्नु अघि पुन: थियौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |