यी क्रिसमस अशिक्षाहरू बनाइएका हरियो चाइल्स , पनीर र मकसँग अद्भुत सरणी बनावट र स्वादको सट्टा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 सानो आटा अत्याचार
- 1/2 कप डिब्बाबंद हरियो चाइल्स (वा भुना भयो, खुर्सानी र हरियो चाइल्सले कडा कटायो)
- 1 कप जैक पनीर
- 1 कप मीठो मकई
- 1/2 कप हरा हरियो चटनी
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिप्स, पनीर, चिनी चटनी, मकै र चिनो मिलाउनुहोस् एक मध्यम कटोरामा।
- एक चिसिला को भरने केन्द्र को बारे मा 2 चम्मचों को ठाँउ राख्नुहोस र यसलाई मजबूत रूप देखि घुमाओ।
- एक टूथपे संग सुरक्षित र एक प्लेट मा सीम साइड डाउन डाउन।
- सुनको खैरो र कुखुरा सम्म 350-डिग्री गरम तेलमा एक समयमा सबै फ्लुटाहरू र तलना 3 वा 4 रोल गर्नुहोस्।
- पेपर टोलहरूमा नाली र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 120 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 243 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |