भेडा को यो रैक जड़ी बूटियों मा लेपित हुन्छन् र माटो स्वाद वाला सरसों को अचार बनाइयो तब ग्रिल मा गाईयो। तपाईं तिनीहरूलाई अननिर्भर रूपमा समाप्त गर्न सक्नुहुन्छ जब सतहमा नरम राख्न सकिन्छ जब भित्र पकाइएको हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- भेडाको 2 रैक (8 रिब्स प्रत्येक)
- 1/3 कप / 80 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 आउछ, पतला कटाई
- 2 चम्मच / 10 एमएल वर्कोस्शियर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएल सेतो शराब
- 5-6 ऋषि पातहरु, पतला कटा
- 1 चम्मच / 5 एमएल ताजा थाइम
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै देखिएका मोटाको ट्रिम रैक। बाँकी सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। ठूलो चश्मा बेकिंग डिशमा भेला राख्नुहोस्। भेडाको बिरुवामा मिश्रण फैलाउनुहोस्, साढे 6-24 घण्टाको लागि प्लास्टिक लपेटो र फ्रिजमा राख्नुहोस्।
Preheat Grill। प्रत्येकमा दुई मिनेटको लागि मध्यम-ऊँची गर्मी र चिसोमा ग्रंथि राख्नुहोस्, गर्मी घटाउनुहोस् वा सीधा गर्मीबाट निस्किन्छ र आन्तरिक तापमान 140 देखि 150 डिग्री एफ सम्म पुग्छ जबसम्म गहिराइ जारी राख्नुहोस्।
(60 देखि 65 डिग्री सेल्सियस) या प्रति तिर लगभग 15 मिनेट। एकपटक पकाएको, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कारवाही गर्नुअघि लगभग 5 मिनेटको लागि आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 206 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 618 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 18 जी |