एक सरल, दो-घटक ग्लेजले यो पकाएको हामलाई स्न्याप र पकाउनको लागि एक स्न्याप बनाउँछ, र नमस्ते हमसँग मिठो शीतको विपरीत क्लासिक हो। अनलाईन स्लाइस वा यो सजिलो अनानास पुषेलाको साथमा हम सेवा गर्नुहोस्। स्केलोप गरियो आलु र मकई पुलाव दुवै हम संग उत्कृष्ट साइड बर्तन हो ... या ग्रीस, फ्राइड ओरारा , या तपाईंको परिवार को व्यक्तिगत पसंदीदा चुन्नुहोस।
सरल तरिकाले कसरी, पूर्ण रूपमा पकाएको हैमलाई ताप गर्नको लागि यी निर्देशनहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो हम, पकाउन तयार छ, लगभग 10 देखि 12 पाउन्ड
- 1 कप आटा को संरक्षित या पीच जाम
- 2 चम्मच मसला मसालेदार भूरा सरसफाइ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- ठूलो बेक प्यानमा एक रैकमा ह्याम राख्नुहोस् वा वोसो पक्षको साथ भुनाउने प्यान। एक तीव्र चाकूको साथमा ह्याम हल्का रूपमा स्कोर गर्नुहोस्, एक हीरा ढाँचा बनाउनुहोस्। प्यासमा 1 1/2 कप पानी जोड्नुहोस् र कडा कडा कडा पन्नीको साथमा सम्पूर्ण प्यानल गर्नुहोस्।
- लगभग 18 मिनेट प्रति पाउन्ड हाम बान्नुहोस्, वा 148 फिटको आन्तरिक तापमानमा।
- यसबाहेक, एक कटोरीमा संरक्षित र सरसफाइ जोड्नुहोस्, राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न बिस्कुट।
- हम पूरा गर्नु अघि 15 देखि 20 मिनेट पहिले, भरपूर मिश्रण संग हिला ब्रश।
बायाँको साथ 8 मा सेवा गर्दछ। एक अतिरिक्त किक को लागि, 2 चम्मच पीच मदिरा (Schnapps), 2 नींबू को रस को चम्मच र यो नुस्खा को लागि दालचीनी ड्यास जोडें। एक मासु सूप बनाउन, तपाईंको नयाँ वर्षको दिन कालो-आँखा मटर बनाउन मासुको भाला हाम हड्डी प्रयोग गर्नुहोस् वा मासुको क्यालोरी, क्विच वा नाश्ता डिशमा प्रयोग गर्नुहोस्।
अधिक व्यञ्जनहरु तपाईंलाई पनि मन पर्छ
बेक्ड हाम साथ ब्राउन शुगर मस्जिद ग्लेज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1071 |
| कुल मोटा | 55 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 442 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7,861 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 121 g |