क्रिसमस फ्राइड ओरारा यस्तो उपचार हो। एक सानो सेले यस तलीको ओरारा नुस्खामा cornmeal कोटिंग स्वाद गर्दछ।
यदि तपाईं ओरारा वा बनावटको प्रशंसक हुनुहुन्न भने पनि अफ-डाङ गर्दै हुनुहुन्छ, तपाईले केवल फ्राइड ओरेरा जस्तै हुन सक्छ। जब ओरारा गहिरो तलामा छ, कुख्यात पतले बनावट हराउँछ। यो राम्रो दक्षिणी भोजन संग राम्रो हुन्छ। तपाईंको नयाँ वर्षको दिनको खानेकुरा वा छुट्टीको खानाको साथ जाने को लागी केहि ओकेरा फेरी। यो एक द्रुत हिट हुनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड ताजा okra
- 2 ठूलो अन्डा
- 4 देखि 6 ड्यास गरम मिर्च चटनी
- 1 कप कोण
- 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच मिर्च सेनी मिर्च
- सब्जी तेल (गहिरो फ्राइङको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन 200 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- ठूलो पाक प्यानमा रैक राख्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- ओरारा धुनुहोस् र राम्ररी निलो पार्नुहोस्।
- ओराराको स्टेमको पछाडि काट्नुहोस् र त्यसपछि पोड क्रूसमा काट्नुहोस् 1/2-इन्च राउन्डमा।
- तेलको गहिरो फ्राइर वा गहिरो भारी सॉसpanमा 370 एफ देखि 375 एफ सम्म न्यानो गर्नुहोस्।
- एक मध्यम कटोरा मा, अण्डा र गर्म चटनी एक साथ whisk; ओरारा जोड्नुहोस् र सबै टुक्रालाई राम्रो तरिकाले कोट गर्न हल।
- एक उथली डिशमा, यदि मर्ममाल, नमक, र केये मिर्च मिल्दछ भने।
- यसका लागि उनीहरुसँगको सम्बन्धको बारेमा जानकारी गराईन्छ।
- जब तेलको तापमान आउँदछ, प्रत्येक ब्याचको लागि लगभग 4 देखि 6 मिनेट सम्म सुनको भूरा सम्म ब्याचहरूमा ओरारा तान्नुहोस्।
- कागजको तौलिएमा छोटो समयमा ओरारा नाच्नुहोस्। बेकिंग प्यान मा रैक मा drained okra को प्लेस र तपाईं पहिले बैच पकडे जब गर्म राखन को लागि preheated 200 एफ ओवन मा राख्नुहोस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 231 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 226 मिलीग्राम |
| सोडियम | 134 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 12 जी |