यो सानो एपेटिजर रोल्स सजिलै संग चिसो रोल आटा, पेपेरेरोनी र पनीर संग अन्य पतला कटा जोडहरु संग तैयार छ। तिनीहरूलाई मारिराारा वा डुब्नको लागि तयार पिज्जा सससँग सेवा गर्नुहोस्। 10 मिनेटको घर बनाएर मिनिराारा सस नुस्खाको लागि सुझावहरू र विविधताहरू हेर्नुहोस्।
यी pinwheels लंच या खेल दिन को लागि उत्कृष्ट छ, र तिनीहरू एक स्वादिष्ट टीवी नाश्ता बनाउँछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्छन् (8 औंस) क्रमांक रोल आटा
- 1/2 कप पतला कटा pepperoni (लगभग 2 औंस)
- 1 कप मोजजारेल पनीर (टुक्रा)
- 2 देखि 3 चम्मच मिश्री (या घंटी काली मिर्च, पतला कटाई)
- 1 चम्मच प्याज (पतला कटाई)
- 1 कप मारेरा वा पिज्जा सस (डुप्लिकेटको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आटा भर्नुहोस् र 4 आयतमा अलग गर्नुहोस्। साथमा पेटी थिच्नुहोस्।
- त्यसो भए पनि आयताकारहरूमा मिर्चोनीनी छिट्छ, तब मशरूम वा घंटी काली मिर्च, प्याज, यदि प्रयोग गरेर र पनीर पकाएको छ।
- छोटो अन्तको साथ सुरू गर्दै एक आयत स्थिर रूपमा रोल गर्नुहोस्।
- रोल 5 देखि 6 सम्म स्लाइस र पाक पानामा राख्नुहोस्, तिनीहरू बीच केही इन्च छोडेर। बाँकी रोलहरूसँग दोहोर्याउनुहोस्।
- लगभग 14 देखि 18 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, राम्रो तरिकाले खैरो कपाल। तातो मारेरा वा पिज्जा सससँग सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- सुँगुरको पकाएको जलीय ज्वरो संग मशरूम वा पतला कटा घंटी मरिच बदल्नुहोस्।
- द्रुत मारिनाारा चटनी - मध्यम तापक्रममा 2 मध्यम चम्मचका तेलहरू एक मध्यम ससान्तिमा हिउँनुहोस्। मिनिसि लसुन को 3 लौंग जोड्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे। 1 मिनेट लामो समयको लागि टमाटर पेस्टको 3 चम्मच थप गर्नुहोस् र पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे। एक 28-औंस कुचल टमाटर र 2 चम्मचको सुकेको पत्ती तुलसीको वा थप ताजा कटा तुलसीको 2 देखि 3 चम्मचहरु। 8 मिनेटको लागि सिम्मर
तपाईं पनि मन पर्छ
कर्टनी पनी भरने को साथ Tortilla Pinwheels
शीर्ष 40 हलिडे र पार्टी एपटेकर व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 58 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 240 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |