यी tortilla पिनवाहे धेरै लोकप्रिय छन्, खासकर छुट्टी को मनोरञ्जनको लागि। साल्सा, भाडा ड्रेसिङ, खट्टा क्रीम, ग्यानामालसँग सेवा गर्नुहोस्, वा तपाईंको मनपर्ने डुबकी विचारहरू प्रयोग गर्नुहोस्।
यी रोल-अपहरूको भरपूर आधारभूत चिल्लो र पनीर मिश्रण हो, तर अन्य विचारहरूसँग प्रयोग गर्न नि: शुल्क महसुस हुन्छ, जस्तै केकडा मासु, पतले कटा हम, भुइँमा काली मिर्च, आदि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 देखि 6 ठूलो आटा tortillas
- 8 औंस
- क्रीम पनीर (नरम)
- 8 औंस खट्टा क्रीम
- 6 हरियो प्याज (कटाई)
- 4 औंस काटिएको हरियो चाइल्स (नाली)
- 8 औंस cheddar पनीर (टुक्रा, लगभग 2 कप)
- ड्यास नमक (वा स्वाद)
- ड्यास तातो पानीको कालो कालो मिर्च (वा स्वाद)
- वैकल्पिक: साल्सा, भाडा ड्रेसिङ, खट्टा क्रीम, ग्यानामाल, वा अन्य डीप्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- कोठाको तापमानमा अशुद्धता छ।
- एक कटोरा मिश्रण मा क्रीम पनीर र खट्टा क्रीम राख्नुहोस् एक राम्रो मिक्सर सम्म कम बिजुली मा मिक्सर संग। हरियो प्याज, चिइलहरू र क्रिडर्ड पनीर थप्नुहोस्। केवल मिश्रित नभएसम्म हराउनुहोस्। स्वाद र नमक र जमीन कालो मरिच जोड्नुहोस्, जस्तै।
- किनाराहरूको लगभग 1/4 इन्च भित्रको मिश्रणमा पतली र समान तुरुन्तै माथि फैलाउनुहोस्।
- प्रत्येक भरी चिसिल्लालाई जेलि-रोल फेस रोल गर्नुहोस् र प्रत्येक प्लास्टिकको लपेटोमा कर्किला लपेटो। कम्तिमा 4 घण्टा वा 24 घण्टासम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
- सेवा गर्नु अघि मात्र, प्रत्येक कस्किल्ला पिनवाइल लाई 1/2 देखि 3/4 इन्च राउन्डमा र सेवा दिने प्लेट बनाउनुहोस्। अग्रिम चाँडै कटाई यदि टुर्सासहरू सूखी हुनेछन्।
आफ्नो मनपर्ने साल्सा वा केहि फरक डीपहरू संग सेवा गर्नुहोस्। Ranch ड्रेसिंग, guacamole , र खट्टा क्रीम सबै राम्रो विकल्प हुन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 125 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 24 मिलीग्राम |
| सोडियम | 202 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |