आफ्नो आफ्नै घरको केक मिक्स बनाउनुहोस्, त्यसपछि त्यस मिश्रणबाट सेतो केक बनाउनुहोस्। तपाईंको आफ्नै मिश्रण, कम महंगी, र तपाईंको लागि राम्रो बनाउन सजिलो छ - तपाईं अवयवहरूलाई नियन्त्रण गर्नुहुन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप घर का बना केक मिक्स
- 2 चम्मच। वेनिला
- 1/2 कप तेल
- 4 अन्डा सेतो
- 1 कप दूध
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 350 डिग्री। दुई 8 "राउन्ड केक प्यान स्प्रे वा एक 13" x 9 "केक प्यानको साथ ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथमा आटा र अलग।
एक ठूलो कटोरामा केक मिक्सको एक भाग टाँस्नुहोस्। मिश्रणको केन्द्रमा राम्रो तरिकाले बनाउनुहोस् र वेनिला, तेल, अण्डाको दूध र दूध थप्नुहोस्। बीट मिश्रण 1 मिनेट बिजुली मिक्सर संग कम गति सम्म मिश्रण सम्म। स्क्रैप पक्षहरू र कटोराको तल र मध्यम गतिमा 2 मिनेट लामो लागे सम्म ब्याटरलाई चिकनी हुन्छ।
3. तयारी प्यानहरूमा तान्नुहोस् र 20-30 मिनेटको लागि 350 डिग्रीमा तहको सेकेन्ड मिलाउनुहोस्, वा केक स्प्रिंग्स बीचमा हल्का रूपमा थिच्नुहोस् र प्यानको किनारबाट टाढा सुरु हुन्छ। केक परीक्षण गरे सम्म सम्म 25-35 मिनेटको लागि 9 "x 13" केक मिलाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 119 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |