मार्श्मोलो टोपिंगको साथ छुट्टै मीठो आलु कासेरोल, वा ग्रेटेड सुन्तला जेस्टसँग शीर्ष। यो छुट्टी डिनरहरूका लागि एक उत्कृष्ट नुस्खा हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 ठूलो मीठो आलु (पकाएको, खुबै र मसला)
- 3 अन्डा
- 1/4 कप दूध
- 1/4 कप राम्रो बोरबोन
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच सबैस्पेस
- 2 चम्मच वेनिला
- 1 प्याकेज सानो मार्शमेलो
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्री राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्; राम्रो देखि हरायो, हल्का र भित्ता सम्म। आवश्यक पर्दछ यदि थोडा थप दूध थपियो।
- चम्मच मिठाई आलु मिश्रण एक मक्खन वाला क्यासेरोल पकवान मा; 350 डिग्रीमा सेट गर्नुहोस् जब सम्म सेट गर्नुहोस्, लगभग 20 देखि 30 मिनेट।
- मार्शामाल्लेहरू संग गारिश र मार्क्समल्ले पिघ्न नसक्ने र खैर सुत्न सम्म पुग्छ।
- यदि वांछित भएमा, मार्साल्लियसहरूको सट्टा पतला ग्रेट्री सुन्तला घेराको साथ गार्निश र अन्तिम ब्याकिंग समय छोड्नुहोस्।
8 सेवा गर्दछ।
अधिक Sweet Potato Recipes
हनीमा मीठो आलु
कैंडी मिठाई आलु
प्यान-फ्राइड मीठो आलु
दक्षिणी फ्राइड मीठो आलु
मीठो आलु कसेराल
मीठो आलु बिस्किट्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 294 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 90 मिलीग्राम |
| सोडियम | 87 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |