यो चकलेट व्हाइड क्रीम अचम्मको सजिलो छ, र यसले एक मिठाई वा cupcakes को लागि एक अमीर र अतिरिक्त विशेष टपिंग गर्दछ। यो स्थिर व्हीप्ड क्रीम होइन, त्यसैले यो डेसर्टका लागि प्रयोग गर्नुपर्दछ जुन तपाईं त्यही दिन सेवा गर्न योजना बनाउनुहुन्छ। एक पटक चकलेट र क्रीम मिश्रण राम्रो तरिकाले चिसो हुन्छ, यो एक मिनेट वा दुईमा जोगाउँछ।
चकलेट क्रीम मा पिघलिएको छ, त्यसपछि यो मिश्रण धेरै घण्टापछि धेरै घन्टाको लागि फ्रिज गरिएको छ, त्यसैले समय वा दिन भन्दा पहिले सेवा गर्न कम्तिमा 4 घण्टा पहिले सुरू गर्ने योजना हो। यो हल्का, फ्लोफस्ट व्हाइड क्रीमको लागि राम्ररी ठुलो हुनुपर्छ।
यो चकलेट व्हाइड गरिएको क्रीम प्रयोग गर्नुहोस् एक केक वा पाई माथि वा यसलाई मिठाई भरेर प्रयोग गर्नुहोस्। चकलेट व्हाइड क्रीम र चकलेट कुकी क्रम्ब तहको साथ फराफाइट डेसर्ट बनाउनुहोस् कटाईको पाइप वा मार्साचिन चेरी सहित। यदि तपाईंसँग अतिरिक्त छ भने, केहि कफी वा हट चकलेटमा हलचल।
तपाईं यो चकलेट whipped क्रीम नुस्खा कोकोआ संग बनाइयो पनि सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 औंस चकलेट (bittersweet या semisweet, कटाई)
- 1 कप भारी क्रीम
- 2 चम्मच पाउडर पाउडर
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरामा कटा चकलेट राख्नुहोस्।
- एक सानो कडा सससेन मा क्रीम डालो; चिनीमा हलचल मध्य मध्यम माथि राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। चकलेट माथि हट क्रीम डाल्नुहोस्; सुचारु र चकलेट पखेर हिँड्नु पर्छ। 4 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्, वा राम्ररी ठुलो।
- उत्तम परिणामहरूको लागि, फ्रिजमा मिक्सिंग कटोरे र बिटरहरू राख्नुहोस् केही घण्टा पहिले तपाई क्रीमलाई हराउन योजना बनाउनुहुन्छ।
- ठूलो कटोरामा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। स्थिरता वा स्थिरता पाइप गर्न बिग्रेको। प्रयोग गर्नु अघि लगभग 1 घण्टाको लागि ताजा।
- 2 दिन सम्म फ्रिजमा व्हाइड गरिएको क्रीम राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 115 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |