तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड शर्करा (पाउडर, XXXX कन्टेन्टरको शाइन)
- 2 अन्डा सेतो
- 1/2 कप छोटो (ठोस)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै माथिको अवयवहरू मिलाउनुहोस् र एक राम्रो केकमा फैलियो। यो नुस्खा धेरै पुरानो छ, तर म यसलाई मेरो विवाह केकमा प्रयोग गर्दछु र केवल बच्चाहरूको लागि केक।तपाईं शैली परिवर्तन गर्न यो कोकोआ हुन सक्छ। यदि तपाइँले केहि थप Crisco थप गर्न आवश्यक छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 339 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 57 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |