कसरी मन्ट्रियल मसाले मिश्रणको राजा बन्नु भनेको कसैको अनुमान हो, तर मसाले निर्माता म्याकर्मिकिकले यी वर्षहरु को लागी यी मिश्रणहरू बेचिरहेका छन्। सम्भवतः यो सिजनको लागि सौ व्यञ्जनहरू छन्, तर तिनीहरू सबै एउटै विचारमा आधारित छन्। तापक्रम र स्वाद धेरै पुरानो संसारको सबै पुष्प जडी बूटी बिना मिश्रण।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच कालो मिर्च
- 2 चम्मचपंथी paprika (धूम्रपान नगर्ने)
- 2 चम्मचको समुद्र नुन
- 1 चम्मच लहसुन (granulated)
- 1 चम्मच प्याज (granulated)
- 1 चम्मच केयने काली मिर्च (रुचाइएको छ भने कम वा प्रयोग गर्नुहोस्)
- 1 चम्मच धनी
- 1 चम्मच डिल बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू र भण्डार गर्नुहोस् एक वाटाइट कंटेनरमा।
- ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा राख्नुहोस् छ महिना सम्म। सबै आकार र स्टिकको आकारको लागि ठूलो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,0 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |