व्हाइड मिक्सले केक मिक्सबाट केक बनाएको भोल्युम र मखमली बनावट थप्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (18 औंस) बक्स केक मिक्स, कुनै स्वाद
- 1 लिफाफा डिप्रेसन डिप्रेसन
- 1 कप ठुलो पानी
- 4 अन्डा
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 डिग्री एफ.ए. स्प्रे एक 9x13 "पैन वा दुई 9" स्प्रे को साथ ननस्टिक पकाने स्प्रे संग आटा युक्त; छुट्याइएको।
- ठूलो कटोरामा, केक मिक्स मिलाउनुहोस्, मिश्रण, पानी र अण्डाहरू घुमाइरहँदा whished मिश्रित हुँदा। त्यसपछि 4 मिनेटको लागि मध्यम गतिमा हरायो, जब सम्म भोटरमा ब्याटर बढ्छ। तयार क्याक पानहरूमा राख्नुहोस्।
- 30-30 मिनेटको लागि 9 2 9 मिनेट र "9x13" प्यानको लागि पाना बनाउनुहोस् वा केकको प्यानबाट टाढा टाढासम्म र कालो सुनहरा भूरी हो। 5 मिनेटको लागि प्यानमा कूलमा, क्यान्सरबाट केकहरू 9 हटाउनुहोस्। यसको प्यानमा 9x13 "केक राख्नुहोस्। ठुलो रूपमा चाहियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |