यो क्रेक बर्तन सेबसेउसे राम्रो तरिकाले दालचीनी र चीनी संग स्वाद गरिन्छ। सेबहरू मासु काटिएका छन्। स्याउ लामो खाना पकाउने अवधिमा तोड्ने, तर तिनीहरू केहि नुहाउँदो बनाउँछन्। यदि तपाइँ एक धेरै चिकनी सेबसाउ चाहानुहुन्छ भने म्यास वा शुद्ध गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
सजिलो स्वर कुकर सेल्सउसे परिवर्तनको साथ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 देखि 12 ठूलो खाना पकाउने सेब, खुट्टा, कोर, र भान्सा मा काट
- 1/2 कप पानी
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 3/4 देखि 1 कप दाग गरिएको चीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
ढिलो कुकरमा सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
8 देखि 10 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
व्हाइड क्रीम वा आइस क्रीमको गुड़ियापको साथमा ठुलो वा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
यदि तपाईंसँग स्याउको बहुतायत छ भने, नुस्खाको अपग्रेड गर्न र अतिरिक्त स्थिर बनाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रोक पॉट एप्पल ब्राउन बेट्टी मिठाई
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 68 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |