मध्य आयु भन्दा जर्मनीमा क्रिसमस बेकिंगमा कार्डमम प्रयोग गरिएको छ। यो एक महत्वपूर्ण औषधीय जडी बूटी थियो र पेट को मदद गर्न को लागि प्रयोग भएको थियो र अक्सर पीना पछि शराब सांस छिपाने को लागि धोखा दिए। यो हृदयमणीय कुकीजहरूसँग विभिन्न पुष्प-इत्रहरू छन् र एक साटो हो, जुन जोडाले चकलेट कुरियरको सजावटसँग राम्ररी छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 tbsp./175 g। मक्खन
- 1/2 कप / 85 जी। चीनी
- 1 tbsp। चीनी
- 1 tbsp। चीनी (वेनिला, वा 1 चम्मच। वेनिला निकाट)
- 2 चम्मच। रम (वा पानी वा ब्रान्ड)
- 2 कप आटा
- 3/4 tsp। हृदय रोग (जमीन)
- 3/4 tsp। बेकिंग पाउडर (या तो जर्मन या अमेरिकन डबल अभिनय)
- 1 पिच नमक
- 4 oz./100 g। चकलेट कोटिंग (वा
- कवरेज )
यसलाई कसरी बनाउने?
मक्खन र सुगरलाई राम्रोसँग मार। रम र वेनिला निकाटमा मिक्स गर्नुहोस्, यदि प्रयोग गर्नुहोस्।
सिफ्ट वा खरानीको साथ आटो मिलाएर पाउडर पाउनु र नमक मिलाएर यसलाई कष्टयुक्त मक्खनमा मिश्रण गर्नुहोस्।
यो आटाले दुई वा तीन रोलहरूमा बनाउनुहोस्, व्यास 1 इन्चमा।
प्लास्टिक र लिपि र रोलमा रोलहरू लम्काएर 2 वा थप घण्टाको लागि फ्रिजमा।
गर्मीको ओवनमा 3 9 0 डिग्री एफ।
फ्रिजबाट आटा रोल हटाउनुहोस् र यसलाई काटेर बोर्डमा राख्नुहोस्।
आटा 1/4 इन्च घटेको स्वाद र कुकीज पानामा कुकीहरू राख्नुहोस्।
कुकीजमा एक साइसोशिप ढाँचा सिर्जना गर्न एउटा फोर्कको प्रयोग गर्नुहोस्, तिनीहरूलाई केही झटका।
12-15 मिनेटको लागि ब्रेक गर्नुहोस् र सेट गर्नुहोस् र खैरो थोपाको सुरुवात गर्नुहोस्।
कुकीमा रैक गर्न कुकीहरू हटाउनुहोस्।
प्याकेज दिशानिर्देश अनुसार चकलेट कुर्रावर्त पिघ्न। कुखुरा चकलेटमा आधा तरिका कुकीहरू डुकाउनुहोस्, मोम पेपरमा राख्नुहोस् र कडा मेहनत गर्ने।
यी कुकिजहरू सहि तरिकाले खाईरहेका छन् वा कुकुर टिनमा कुकीहरू राख्न सकिन्छ धेरै राम्रो हप्तामा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 59 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |