यी कैंडी पट्टी कुकी वर्गहरू लेभोभेल हेलोवीन कैंडी प्रयोग गर्ने एक राम्रो तरिका हो। यद्यपि यो Snickers कैंडी सलाखहरू प्रयोग गरेर ती व्यञ्जनहरूमध्ये एक हो, तपाईं निश्चित रूपमा दूधका तरिकाहरू, 1000-डलर बार्सहरू वा अन्य कुनै पनि गोल्फ हेलोवीन कैंडीलाई यो नुस्खामा स्थानान्तरण गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईं सोच्न चाहानुहुन्छ कि यी कैंडी पट्टी वर्गहरू अधिकतर मीठा हुनेछन्, तर तिनीहरू वास्तवमा छैनन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 1 कप आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 कप जुत्ता (लुकाइएको, छिटो पकाउने वा नियमित दलगत)
- 1/3 कप शर्करा (हल्का खैरो, दृढतापूर्वक)
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 40 1/4-इन्च स्लाइस कैंडी बारहरू (स्निकरहरू)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 डिग्री एफ.ए. खाना पकाउने स्प्रे संग 8-इन्च वर्ग पकाउने डिश स्प्रे गर्नुहोस्।
- ठूलो ससनीमा, मध्यम-कम गर्मीमा मक्खन पिउँदछ। जब मक्खन पिघेको छ, गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र आटा, जाम, भूरी शर्करा, पाक सोडा र वेनिला थप्नुहोस्। मिल्दो नमिल्ने मिल्दो।
- मिश्रणको एक-तिहाईको बारेमा विभाजित गर्नुहोस्। तयार मिश्रणमा तयार प्यानमा थिच्नुहोस्। कटाई स्निकर्सहरू पछाडी माथि पट्टी, चारैतिर एक 1/4-इन्च सिमाना छोडेर। छोटो कैंडी बारहरूमा बाक्लो ओठ मिश्रण।
- 25 मिनेट बेक गर्नुहोस्। पूर्णतया शांत गर्नुहोस्, त्यसपछि वर्गहरूमा काट्नुहोस्।
16 Snickers कैंडी पट्टी वर्ग बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 133 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |