अबकोलप्प अब हृदयको बेहोश वा व्यक्तिलाई संवेदनशील स्वादको कलमका लागि एक शट होइन। आयरिश क्रीम र टेक्ला को मिश्रण आफैमा एक रोचक संयोजन हो, र जब तपाइँ सूखी वर्माउथ जोड्नुहुन्छ त्यो वास्तवमा रोचक हुन्छ। यदि तपाइँ द्रुत, शक्तिशाली नुहाउने शूटर खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो प्रयास गर्न एक हुनेछ।
तपाईं पनि एक पेय गेम यसबाट बाहिर गर्न सक्नुहुनेछ यदि तपाइँ चलचित्र हेर्दै हुनुहुन्छ सर्वसाधारण अब : कुख्यात कर्नेल क्रेर्ट्जको हरेक उल्लेखमा दृश्यहरूको एक गोल जस्तै। तपाईं त्यो खेल साँच्चै नराम्रो पार्न सक्नुहुनेछ, त्यसैले तपाईंको ह्याण्डओवर इलाजमा ब्रश र ड्राइभ नगर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस
- सूखी वर्माउथ
- 1/2 औंस
- आयरिश क्रीम लिकर
- 1/2 औंस
- टेक्ला
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेखरमा बर्फ देखि भरिएको सुखाने वर्माउथ र टेक्ला डाल्नुहोस् ।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक शट ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- माथिको आयरिश क्रीम लिकर फ्लोट गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 142 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 8 जी |