नींबू दही संग बनाइएको एक लाइट लेमन कुकी विधि। दही प्रयोग गर्दै वसा र कैलोरीको मात्रा घटाउँदै गर्दा कुकिज नमस राख्छ। यी कुकीजहरू हरेक 70 भन्दा बढी क्यालोराहरू छन् र वसाको केवल 2 ग्राम, तिनीहरूलाई एक अपेक्षाकृत कम क्यालोरी उपचार गर्दछ, जब सम्म तपाइँ एक जोडी भन्दा बढी खाँदैनन्!
यदि तपाईंलाई लेमोन कुकिजहरू मनपर्छ तर यस बारे निश्चित छैन भने, थप नींबू कुकी व्यंजनहरूको लागि प्रयास गर्न तल स्क्रोल गर्नुहोस्। यो नीबू दही कुकी रेसिडिङ गेह फूड्स काउन्सिलको शिष्टाचार हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप केक आटा या 2 1/2 1/2 प्लस 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच पाक पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप कम फ्याट नींबू दही
- 2 ठूला अण्डाहरू, हल्का पीडा
- 1/3 कप सब्जी तेल
- 1/2 चम्मच नींबू उत्तेजना
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
375 डिग्रीको अग्रिम तापक्रम।आटा अन्न, बेकिंग सोडा, बेकिंग पाउडर र नुन; छुट्याइएको।
एक ठूलो कटोरीमा, शर्करा, दही, अण्डा, तेल, नींबू खुट्टा र नींबूको रस मिलाउनुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रित हलचल। सूखी अवयवहरू थप्नुहोस्; सुत्ने सामग्रीहरू सुत्न नसक्दा नरम हुन्छ।
गोल चम्मचौला द्वारा ड्रप गर्नुहोस्, 2 इन्च बेकिंग पानामा गैर-स्टिक स्प्रे सँग लिइएको। 9 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस् वा किनारहरू थोडा भूरी हो।
शांत 1 मिनेट; बेकिंग पानाबाट तार रैकमा र ठोक्नुहोस् पूर्ण गर्नुहोस्।
48 3 इन्च कुकिज बनाउँछ।
पोषण जानकारी: प्रत्येक कुकी लगभग 68: क्यालोरी, 1 जी प्रोटीन, 12 जी कार्बोहाइड्रेट, 2 जी वोसो (0 जी संतृप्त), 0 जी फाइबर, 9 मिलीग्राम कोलेस्ट्रल, 7 एमसीजी फोलेट, 1 मिलीग्राम फलाम, 78 मिलीग्राम फलाम, सोडियम प्रदान गर्दछ। स्रोत: गेहूं फूड्स परिषद
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 110 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |