आईको क्रीम क्रीम-आउट कुकीजहरू आईकिंग, रंगीन चिनारी, वा ग्राउण्ड मसालेसँग सजाउनुहोस्। अधिक क्रिसमस कुकी व्यंजनहरू हेर्न तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
सोर क्रीम संग सॉफ्ट शुगर कुकीज
बिस्तार मक्खन कुकीज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1/2 कप मक्खन स्वाद सुकेको
- 2 अण्डा, पीटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 कप खट्टा क्रीम
- 1/2 चम्मच नुन
- 3 कप आउँ
- वैकल्पिक: ड्यास अखरोट वा दालचीनी
- वैकल्पिक: 1/2 कप रङ शुगर
- वैकल्पिक: 1/2 कप प्रतीक
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- रेखा पेपर वा हल्का साथ साथ लाइन पकाउने पानाहरू।
- एक कटोरामा आटाले पाक पाउडर मिलाउनुहोस्; छुट्याइएको।
- एक कटोरा वा प्यालामा, बेकिंग सोडासँग खट्टा क्रीम संग मिश्रण र अलग।
- चक्राको साथमा हल्का सम्म छोटो पार्नुहोस्। हड्डी जोड्नुहोस् र चम्किलो नभएसम्म हराउनुहोस्।
- लगभग 3 वृद्धिमा, वैकल्पिक, आटा मिश्रण र खट्टा क्रीम मिश्रण थप्नुहोस्।
- कम्तिमा एक घण्टाको लागि क्रिल।
- कुकीको आटा रोप्नुको लागी एक चक्की सतहमा 1/8 देखि 1/4 इन्चमा मोटो र आकारमा काट्नुहोस्।
- तयार पाक पानाहरूमा कुकीजहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। यदि चाहियो भने, रंगीन शर्करा वा मसाले संग छिटो।
- 10 देखि 15 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
- बर्फ, यदि चाहियो। हेर्नुहोस्: केक र कुकीजका लागि भेनि इइसिङ वा महिमा
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 57 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |