यो खट्टा क्रीम कोट कुकीज नरम र chewy हो। कुकिज मितिहरु या किशमिशहरु भरिएको छ। यदि तपाइँ आफ्नो कुकीजमा पागलको मनपराउनुहुन्छ भने, 1/2 1/2 कटा कटा पनी वा अखरोट थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1/1/2 कप
- 1/2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप मक्खन
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप दृढतापूर्वक खैरो रंगको शर्करा प्याकियो
- 1 अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 कप पतला कटाई मिति या किशमिश
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 1 कप द्रुत पकाउने लुगा लगाइयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- एकसाथ उचालो, बेकिंग सोडा र नुन। एक मध्यम मिश्रण कटोरा मा, क्रीम मक्खन र शर्करा; अण्डा र वेनिलामा हरायो।
- सिफित सुकेको अवयवको 1/4 कपको साथ कोट मिति।
- बाक्लो क्रीम संग पहिलो मिश्रण मा बाहिरी सिफेट तत्वहरू हिउँनुहोस्। मिति मिश्रण र अनुहारमा हलचल।
- टेबलपुलुलले केही इन्च अलग पारेर हल्का ग्ल्यास्ड बेकिंग पानाहरूमा छोड्नुहोस्।
- 375 एफ मा 12 देखि 15 मिनेटसम्म बेक गर्नुहोस्।
- कुकीजहरू लगभग 30 सेकेन्डका लागि प्यानहरूमा ठोक्नुहोस्। तिनीहरूलाई पूर्ण रूपमा ठुलो स्टोलाले साथ रैकमा हटाउनुहोस्।
- प्लास्टिकको लपेटो वा मोक्सेड पेपरको पानाहरूद्वारा अलग गरी राखिएको क्यान्डटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
लगभग 4 1/2 देखि 5 दर्जन हुन्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
पागल र किशमिश संग कद्दू ओटमील कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 55 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 37 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |