केही बच्चाहरूले उनीहरूको कुकीजमा नटलाई घृणा गर्छन् (मेरा कर!), तर तपाईं तिनीहरूलाई छोड्न र थप चकलेट चिप्स थप्न सक्नुहुन्छ, वा उनीहरूको स्थानमा केही तरटरस्कटच चिप्स थप्न सक्नुहुनेछ।
यो अचम्मको कुकिलो हो जुन धेरै ज्योति बनावट संग जुडी र वैकल्पिक कटा पोटहरू द्वारा प्रदान गरिन्छ। यी कुकीहरू एक हप्ताका लागि उपचार गर्नुहोस् वा उनीहरूलाई पार्टी वा बेक बिक्रीको लागि बेक गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
चकलेट चिप्सका साथ मूंगफली मक्खन ओटमील बार्स
मूंगफली मक्खन चॉकलेट चिप कुकीज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप / 6 3/4 औंस आटा (सबै उद्देश्य)
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 ड्यास नमक
- 1 कप / 8 औंस मक्खन (कोठा का तापमान)
- 1/2 कप शर्करा (हल्का खैरो, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/1/1 कप कपडा (पुरानो जमेको लुगा)
- 1 कप चकलेट चिप्स (semisweet)
- 1/2 कप अखरोट (कटाई, वा अधिक चकलेट चिप्स वा तरटरकोटच चिप्स प्रयोग गर्नुहोस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 एफ ग्याँस पाना पानाहरू राख्नुहोस् वा पेन्चन्ट पेपरको साथमा राख्नुहोस्।
- एक कटोरी मा आटा, पाक सोडा र नुन जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- मक्खन, भूरी शुगर, र दाईदार चाइल्डलाई रोशनी र चम्किलो बनाउनुहोस्। अण्डा र वेनिला निकायमा बिरालो।
- कम गति मिक्सरमा, आटा मिश्रणमा हराइयो, राम्रोसँग मिलाएर। जडमा चकलेट, चकलेट चिप्स र कटा पागल। प्लास्टिकको लपेटो र चिलको साथ 2 घण्टाको लागि आवरण गर्नुहोस्।
- 1-इन्च बलहरूमा कुकी आटा बनाउनुहोस्; तिनीहरूलाई लगभग 2 इन्च तयार गरिएको पाना पानामा राख्नुहोस् त्यसपछि प्रत्येक कुकलाई थोपा बनाउनुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा कुकिजहरू सेट नभएसम्म।
- एक मिनेटको लागि कडा पाना पानामा ठोक्किएर त्यसपछि रैकहरूमा पूर्ण रूपमा ठुलो पार्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 30 मिलीग्राम |
| सोडियम | 95 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |