यी सजिलो ग्लुटेन फ्रिग्रेबुल कुकीजहरू अन्डा सेतो र जमीनको बादाम वा बादाम खाने संग बनाइन्छ। कुकुरहरूलाई चकलेट चिप्स र केही वेनिला निकाल्नु कुकीहरूमा स्वाद थपियो।
अण्डा गोठालो र सुँगुरले बादाम खाना र पिघेको चकलेट पहिले meringue बनाउन धम्की दिइन्छ, बनाइएका कुकीहरू हल्का र बनावटमा बनावट।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 औंस (लगभग 1 कप) semisweet चकलेट चिप्स
- 3 ठूलो अन्डा सेतो
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप जमीन बादाम (बादाम भोजन)
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- नक्कली कागजको साथ रेखा पकाउने पानाहरू वा उदार रूपमा मक्खन।
- पानीको बिरुवामा एक डबल बॉयलरको शीर्षमा चकलेट चिप्स राख्नुहोस्। कुकुर, चकलेट पिघेको कहिलेकाहीं कहिलेकाहीँ हिउँदिरहन्छ। प्यान हटाउनुहोस् र ठुलो ठोक्नुहोस्।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक बिजुली मिक्सर संग, अण्डा को सफेद र नुन लाई कडा कडा सम्म तर सूखा नहीं।
- अँध्यारो श्वेतले बिस्तारै बिस्तारै हरायो जब सम्म मिश्रणले मोटो र चमकदार हुन्छ। मिररले चोरीमा खडा गर्नुपर्छ।
- बादाम भोजन, वेनिला, र पिघल चकलेटमा फोल्ड गर्नुहोस्।
- टेक्सपुलुलहरू द्वारा तैयार बेकिंग पानाहरूमा छोड्नुहोस्।
- 12 देखि 15 मिनेटको लागि, वा सेट नगरेसम्म पहिले सेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
लगभग 48 कुकीज बनाउँछ।
पाठक टिप्पणीहरू
"म एक macaron प्रेमी सामान्यतया छैन तर यो अद्भुत छ .म केहि कम मोटाई खोज्दै थिए, म एक चकलेट प्रेमी हुँ। म उनीहरूलाई हो-ओ ओ ठीक हुन्छ तर सुखद आश्चर्यचकित थियो। चकलेट चिप्स को एक ठाडो चकलेट स्वाद को लागि ठाँउ मा चकलेट चकलेट .हाम्रो मिठाई को रूप मा ईस्टर संग ईस्टर को खाने को लागि। " पैसा
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 49 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |