स्वादिष्ट सेब ब्रान्डे सस संग यो अद्भुत रोटी हलवा को सेवा गर्नुहोस, वा आफ्नो पसंदीदा वेनिला सॉस को उपयोग गर्नुहोस।
मैले यो हलमा दादी स्मिथ सेब प्रयोग गरेँ, तर डिशमा कुनै पनि राम्रो बेकिंग सेब प्रयोग गर्न सकिन्छ। जोनाथन, फूजी, रोम ब्यूटी, र कर्टर्ल्याण्ड सबै राम्रो छनौट हुनेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप मुलायम दालचीनी रोटी, साना टुक्रामा फसेको छ
- 1 चम्मच ग्राउंड दालचीनी
- 1 ठूलो दादी स्मिथ सेब, खुबै, cored, धेरै सानो कटाई
- 1/4 कप किशमिश वा कटा सूखा क्रेनबेरी, वैकल्पिक
- 2 कप दूध
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन 11x7 इन्च बेकिंग डिश। ताप ओवन 350 एफ।
- ठूलो कटोरामा, यदि प्रयोग गरेर रोटी, दालचीनी, र सेतो स्लाइस, र किशमिला वा कटा सूखा क्रेनबेरीहरू मिलाउनुहोस्; मिश्रण गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- एक माध्यम सससेन मा, दूध मिलाउनुहोस्, भूरी शर्करा र मक्खन; गर्मीको तापक्रममा तातो गर्मी र मक्खन पिउँदो हुन्छ।
- एक मध्यम कटोरा मा, वेनिला संग whisk अण्डाहरु। हट दूध मिश्रणमा तुरुन्तै whisk त्यसपछि मिश्रणलाई रोटीमा राख्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- तयार पकाउने डिशमा रोटी मिलाउनुहोस्। ओवनमा जेली रोल प्यान वा ठूलो उखेलो पाक डिश सेट गर्नुहोस्। ठूला प्यान भित्र रोटी पडिंग प्यान सेट गर्नुहोस्।
- लगभग 1/2 इन्चको गहिराइमा बाहिरी पट्टीमा धेरै तातो पानी थप्नुहोस्।
- 40 देखि 50 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केन्द्र नजिकै नजीक चाकू सम्म खाली हुन्छ।
Apple Brandy Saus, Bourbon Saus , या Vanilla Saus साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 273 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 96 मिलीग्राम |
| सोडियम | 128 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |