यो पिल्ला चाउ नुस्खा कुत्तहरुको लागि होइन। यो लोकप्रिय चेक्स पिल्ला चाउको पछाडी चावल वा मकई अनाज (जस्तै चावल चेक्स वा मकई चीक्स), चकलेट चिप्स र मूंगफली मक्खनसँग बनाइन्छ। मिश्रण एक साथ फेंकिएको छ र पाउडर चीनी मा लुईएको एक अतिरिक्त विशेष, अतिरिक्त मिठाई उपचार को लागी बच्चाहरुको लागि पागल हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 9 कप
- क्रिस चावल वा मकई अनाज, जस्तै चावल चेक्स वा मकई चीक्स
- 1 कप चकलेट चिप्स (दूध, semisweet वा गाढा चकलेट)
- 1/2 कप क्रीम मूंगफली मक्खन
- 1/4 कप मक्खन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1-1 / 2 कप पाउडर शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा अनाज राख्नुहोस्। छुट्याइएको।
- एक माइक्रोवेव सुरक्षित कटोरा मा चकलेट चिप्स, मूंगफली मक्खन र मक्खन राख्नुहोस्। उच्च 1 मिनेटमा ताप हलचल, र 30-सेकेन्ड वृद्धिमा माइक्रोवेवमा हीटिंग जारी राख्दा चकलेट चिप्स पूर्णतया पिघेको हुन्छ। वेनिला निकाल्नुहोस मा हलचल।
- अनाजमाथि चकलेट मिश्रण धकेल्नुहोस्, र अनाज को कोट कोट गर्न को लागि एक स्पट्युला वा ठूलो चम्मच संग टस।
- गेलोन आकारको प्लास्टिक, जिपर-छापिएको थलोमा पाउडर गरिएको चीनी राख्नुहोस्। बैचमा अनाज थप्नुहोस्, पाउडर भएको चीनीको साथ राम्रोसँग कोट गर्न हल्लाउँदै। बेकिंग पाना वा जेलीलङ प्यानमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् (मूल्यहरू तुलना गर्नुहोस्) पूर्णतया शान्त हुन। एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 362 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 271 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |