मसाएको आलु र तपाईंको मनपर्ने पक्षको सब्जीको साथ स्वादिष्ट रोजगारीको खाना वा सप्ताहांतको रात्रि खानाको साथ यो स्वादयुक्त चमकदार पोर्क लिइनको सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
रोटिसरी पोर्क लानो रोस्ट पीच ग्लेज संग
पोर्क लियोनेस्ट बल्सामिक र ब्राउन शुगर संग ग्लेज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1
- पोर्क लिइन रोस्ट (हड्डी भित्र, लगभग 4 1/2 देखि 5 1/2 पाउन्ड)
- 1 ठूलो लौलो लसुन (लम्बाइमा घट्यो)
- पिच नमक
- पिच काली मिर्च
- वैकल्पिक: 2 स्लाइस बेकन
- 1/4 कप मेपल सिरप (गहिरो ग्रेड ए वा ग्रेड बी)
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच cornstarch
यसलाई कसरी बनाउने?
- गर्मी ओवन 325 एफ सम्म
- भुइँमा रमाईलो भुइँमा हाल्नु पर्छ। लसुन छोड्नुहोस्। एक बरसात प्यानमा रैकमा भुट्टा, वोसो पक्ष माथि राख्नुहोस्; नमक र कालो मिर्चले छिटो यदि भुस्तको माथिल्लो माटोमा धेरै कम मोटो हुन्छ भने माथिको बेकनको 2 स्लाइसहरू (वैकल्पिक) मा।
- रूखको पोर्क, हटाइयो, लगभग 2 घण्टाको लागि।
- एक कटोरामा बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस्। भुइँमा ब्लिज ब्रश गर्नुहोस् र 30 देखि 45 मिनेटसम्म पकाउनु जारी राख्नुहोस्, वा रोस्ट सम्ममा मासु थर्मामीटरमा भुइँमा राख्ने मेटा थर्मामीटरको भुइँमा राख्नुहोस् (हड्डी वा चिसोलाई स्पर्श नगर्ने)। स्लिङ्ङ 10 मिनेटको लागि स्लिस्ट आराम गर्नु अघि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 641 |
| कुल मोटा | 30 जी |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 177 मिलीग्राम |
| सोडियम | 221 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 62 g |