क्रेनबेरी बारबेक्यू सस तीव्र र मीठोको उत्तम संयोजन हो। यो चटनी ग्रिलको लागि एकदम सही छ र पोल्ट्री र पोर्क स्लिम गरियो। यदि तपाइँ टर्किल गर्दै हुनुहुन्छ भने, टर्की आफैमा टाँस्न यो सस प्रयोग गरेर विचार गर्नुहोस्, वा केवल साइडमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल
- क्रेनबेरी सस (या क्रेनबेरी जेली)
- 1/2 कप / 120 एमएल क्याचअप
- 1/2 कप / 120 एमएल सेब साइडर सिरका
- 1/4 कप / 60 एमएल सुन्तला रस
- 1/4 कप / 60 एमएल ब्राउन शुगर
- 1/4 कप / 60 एमएल पानी
- 1 चम्मच / 15 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 10 एमएल डिजोन सरसफाइ
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल गरम चटनी (स्वाद अनुकूलन गर्न कम वा प्रयोग गर्नुस्)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा ठूलो सस्यानमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
- 15-20 मिनेटको लागि न्यूनमा सिम्मर वा थोडा थोरै टाढा। प्रायः हलचल र जलने को लागी हेर्नुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सस प्रयोग गर्नु अघि पूर्णतया ठुलो पार्नुहोस्। तैयारी पछि 1 हप्ताको लागि रेफ्रिजरेटरमा एक वाटाइट कन्टेनरमा सस भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 43 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 3 जी |