सबैलाई थाहा छ कि कोब सलाद भनेको हो: चिकन र बेकन कडा पकाएका अण्डाहरू, टमाटरहरू र लेटासहरूसँग तहमा हुन्छन् र क्रीमयुक्त ड्रेसिङसँग सेवा गर्छन्। मेरो यो क्लासिक नुस्खामा लिनुहोस्, पास्ता कोबब सलाद, मेरो नयाँ मनपर्छ। म यस सलाद को लागि सबै अवयवहरु संग एक साथ टोस्, केहि पास्ता र अधिक veggies जोडें, र एक क्रीमदार नीला पनीर ड्रेसिंग मा सबै लिफाफा।
अमीर नीलो पनीर ड्रेसिंग निविदा चिकन र पास्ता, क्रीम एवाकोडो, र कुरकुरा बेकन संग एकदम सही छ। सबै अतिरिक्त veggies रंग, पोषण, र ब्याज जोड्नुहोस्।
र यो नुस्खा समयको अगाडी बनाइनु पर्छ, त्यसैले यो गर्म गर्मीको दिन मनोरञ्जनको लागि उत्तम छ। जब तपाईं खाना तयार हुनुहुन्छ, केवल फ्रिजको बाहिर सलाद खींच्नुहोस् र खोल्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16-औंस) प्याकेज गेमेली पास्ता
- 1 कप ब्लू पनीर सलाद ड्रेसिंग
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1/3 कप सादा दही
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 2 चम्मच दूध
- 4 कप पकाएको, क्यूबेड चिकन स्तन
- 6 स्लाइस बेकन, पकाइएको कुरकुरा र टुक्रा
- 1 pint अंगूर टमाटर
- 4 कडा पकाएको अण्डा, कटाईयो
- 2 कप cubed Havarti पनीर
- 1 पहेंलो घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 1 नारंगी घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 1/2 कपले नीलो पनीर खसेको छ
- 8 कप मक्खन लेफ्टिनो, पीटा
- 2 avocados, खुबै र क्यूब्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- नमकीन पानीको ठूलो बर्तन एक फोडामा ल्याउनुहोस्। प्याकेज दिशानिर्देशका अनुसार पास्ताले अल डेन्टे सम्म कुकुरलाई कुकुर बनाउनुहोस्।
- बीचमा, ठूलो कटोरामा सलाद ड्रेसिङ, मेयोनेज, दही, पिर्मेसन पनीर र दूध राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- जब पास्ता पकाएको छ, नाली र तुरुन्तै ड्रेसिङ गर्न थप गर्नुहोस्; कोट को लागी हलचल चिकन, बेकन, अंगूर टमाटर, कडा पकाएको अण्डा, पनीर, घण्टी मिर्च, र नीलो पनीर जोड्नुहोस्; बिस्तारै हिड्नुहोस्।
- फ्रिजमा 2 देखि 3 घण्टाको लागि सलाद र चिसो ढाक्नुहोस्। जब तपाईं सेवाको लागि तयार हुनुहुन्छ, सलाद चम्मचमा मक्खन लेफ्टुस प्रत्येक ठाँउमा राख्नुहोस् र माथि प्रत्येक प्रत्येक क्युब एकोकोडो संग सेवा गर्दै।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1839 |
| कुल मोटा | 132 जी |
| पागलिएको बोसो | 65 g |
| असंतृप्त फैट | 40 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 462 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,432 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 61 g |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 101 g |