बीबीक्यू चिकन बनाउने चुनौतीमा भित्र पसेको कुखुराको बाहिर निस्कनु अघि भित्र पकाइएको छ। यो पारंपरिक रूपमा खाना पकाउने मा चिकन मा बार्बेक्यू सस प्यान गरेर चित्रित हुन्छ। तर यो नुस्खा एक फरक विधि प्रयोग गर्दछ: एक विद्युत कुञ्जी। परिणाम एक निविदा, स्वादिष्ट BBQ चिकन मार्फत र मार्फत हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच तेल
- 3 पाउन्ड चिकन टुक्राहरू
- कोसर नमक र काली मिर्च
- 16 औंस बारबेक्यू सस
- 16 औंस सुन्तला सोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat एक इलेक्ट्रिक स्किलेट (मूल्यहरू तुलना गर्नुहोस्) 275 डिग्री एफ। तेलले थप्नुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको साथमा दुवै पक्षमा सीजन चिकन। जब तेल तातो हुन्छ, कुखुरामा चिकन थप्नुहोस्। पहिलो तिर 2 मिनेटको लागि ब्राउन। फ्लिप गर्नुहोस्।
- बारबेक्यू सस र सुन्तला सोडा जोड्नुहोस्।
- कुकुर, कहिलेकाहीं 35-40 मिनेट चिसो नभए सम्म कुखुरा पकाइएको हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 931 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,006 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 91 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 65 g |