यो द्रुत सलाद पनीर भिनिग्रेटी यो द्रुत सलाद साग , उत्तम ग्रीष्मको सब्जीमा बगाएको छ, वा भित्री वा चिसो मुर्दाको लागि चटनीको रूपमा पनि राम्रो छ। यो लुगा लगाई वा खनिज जडीबुटीहरू यस ड्रेसिंगमा नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस् - अयगान्डु, तुलसी, थिम र रस्सरी सबै राम्रो फिट छन् र यसलाई हरेक पटक नयाँ ड्रेसिंग बनाउँनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप टुक्रा फटा पनीर
- 1/3 कप
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 3 चम्मच रेड सिरका सिरका
- राम्रो समुद्री नमक र ताजा जमीन कालो मरिच स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्लेन्सर वा खाना प्रोसेसरमा चिकनी नभएसम्म फटा पनीर, जैतूनको तेल, र रातो दाखरस सिरका। वैकल्पिक रूपमा, एक सानो कटोरामा फटा र तेलको 1 चम्मच राख्नुहोस् र यसलाई एउटा पेस्टमा माश गर्न एउटा फोर्क प्रयोग गर्नुहोस्। शेष जैतून का तेल पनीर मा एक समय मा एक चम्मच काम करो। त्यसपछि सिरकामा हलचल।
- नमक र काली मिर्चको स्वाद जोड्नुहोस्। यस डिसिङमा अर्कै मैदान वा कालो मरिच भाँचिएको छ: काली मिर्चको पनीर र पनीरको चिसोपन स्वर्गमा बनाइएको हो।
Vinaigrette एक हप्ता सम्मको लागि कवर, कवर र ठुलो हुनेछ।
विविधताहरू
- खुली, मिनिसिङ लसुनको मिश्रणलाई सानो टुक्रा जोड्नुहोस्।
- जडीबुटीको साथ यो परिवर्तन गर्नुहोस्: 1/2 चम्मच सूखे अयस्कान वा थिम, 1/4 चम्मच सूखे गुलामी को प्रयोग गर्नुहोस्, वा 1 चम्मच मासु ताजा ताजा तुरुन्त हर समय विभिन्न ड्रेसिङ बनाउन। ताजा डिल (1 देखि 2 चम्मच) प्यारा, पनि विशेष गरी यदि ड्रेसिंग कर्करको नजिकै कहीं पनि प्राप्त हुँदैछ।
- रातो रक्सी दाखरसको सट्टा श्वेत शराब वा च्याम्पियन सिरका कोसिस गर्नुहोस्। शेर सिरका अझ पनि गहिराई गहिरो छ, जबकि लेमन लेस ड्रेसिंग उज्ज्वल राख्दछ।
- यो ड्रेसिङको तीव्र स्वादलाई बढि जैतून का तेल थपेर वा 1/4 कप भारी क्रीमको साथमा हिँड्नु।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 118 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 167 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |