परिभाषा द्वारा Confit एक संरक्षित संघटक हो। फ्रान्सेली व्यञ्जक बतख, टमाटर, र चेरी कन्फिट आदि प्रयोग गर्दछ। यस विधिमा प्याजहरू मार्मलड्रेड जस्तो स्थिरतामा पकाइएको हुन्छ र त्यसपछि सेवा गर्नु अघि कोठाको तापमानमा ठोक्किएको छ। यो नुस्खा संरक्षित छैन, त्यसैले यो प्राविधिक रूपमा एक सहमति छैन, तर एक छिटो जाम।
कुकको नोट: सजिलै प्याजहरू पकाउन सावधान रहनुहोस्। एक बिट जलाएको प्याजले सम्पूर्ण नुस्खालाई कचौरा स्वाद दिन्छ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच मक्खन
- 6 पहेंलो प्याज (कटाई)
- 2 चम्मच डेमरारा शर्करा (कच्चा शर्करा)
- ¼ चम्मच नुन
- ¼ चम्मच काली मिर्च
- आधा चम्मच सूखे थिम
- 2 चम्मच
- balsamic सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्व ओवन 350 डिग्री सम्म।
- ठूलो स्किलेटमा मक्खन मध्यम गर्मीमा मक्खन। प्याज र डेमरारा शिकारी र साउथ जोड्नुहोस्, प्याज बेरोजगार नभएसम्म सुनको मूल्य बढ्न नसक्ने, प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- नमक, काली मिर्च र थिमसँग छिराउनुहोस्। मिश्रण हलचल र स्किलेट को पूर्व ओवन मा हस्तांतरण गर्नुहोस।
- 20-30 मिनेटको लागि कुक, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा, जब सम्म प्याज पखेरिएको हुन्छ, धेरै नरम हुन्छ र भरमा एक मध्यम सुन हुन्छ।
- खाना पकाउने अन्तिम 5 मिनेटको समयमा सिरका थप्नुहोस्।
- ओवनबाट हटाउनुहोस्, प्याजमा प्याजहरू नभएसम्म तिनीहरू कोठाको तापमानसम्म पुग्नुहुन्छ र त्यसपछि सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |