एक नुस्खा बनाउन को लागी कि डिजोन सरसफाई को लागी सोध्नु भन्दा अधिक विशेष छ, आफैलाई बनाउन को लागी! यो डिजोन सरस्रीले शहद, सेतो शराब, लहसुन, र ट्याबोसिको ससको ड्यासहरू बनाइन्छ। यी अवयवहरू केही दिनका लागि एक कंटेनरमा मङ्गलबार गर, र तपाईंको स्वादको साथ फ्याँकिने घरको बनावटको मसाज पाउनेछ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच हनी (वा स्वाद)
- 2 कप सेतो शराब (सुखा)
- 1 कप प्याज (कटाई)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 4 औंस सुक्खा दाँत (लगभग 1 कप)
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 4 ड्यासहरू
- Tabasco sauce
यसलाई कसरी बनाउने?
- शहद, शराब, प्याज र लसुनको मिश्रण गर्नुहोस्। उबलिएको। कम गर्मी र 5 मिनेट उकालो।
- कालो मिश्रणमा कटोरा र ठुलो पार्नुहोस्। एक सानो सससेनमा सुई सरसामुमा रक्सीको मिश्रणलाई रोक्नुहोस्, धेरै सजिलोसम्म बिस्किरहन्छ। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्। बिस्तारै हिउँनुहोस्, मिश्रण लामो हुँदा सम्म निरन्तर हलचल। कूल।
- एक गैर-धातु कन्टेनर र आवरणमा राख्नुहोस्। स्वादहरू मिश्रण गर्न कम्तिमा 2 दिनको लागि प्रशीतन गर्नुहोस्
अधिक डिजोन व्यञ्जनहरू
Crockpot Dijon Mustard संग चिकन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 33 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 235 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |