कोटिंग मिश्रण संग बनाइएको ओवन फ्रिडे चिकनको लागि नुस्खा हेर्न तल स्क्रोल गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच अजय
- 1 tablespoon oregano
- 1 tablespoon marjoram
- 1 चम्मच थिम
- 2 चम्मच गुलाबी
- 1 चम्मच लसुन नमक
- 1 चम्मच प्याज नमक
- 2 चम्मच अजवाली नमक
- 2 चम्मच अदरक
- 1 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच ऋषि
- 1 चम्मच पेपर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एउटा सानो कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
2. चम्मच मिश्रण एक सानो वाटर कंटेनर र चिकन कोटिंग मिक्स को रूप मा लेबल मा।
3. ठुलो सुक्खा ठाउँमा भण्डार गर्नुहोस् र 6 महिना भित्र प्रयोग गर्नुहोस्।
ओवन-फ्राइड चिकन
- 1 1/2 चम्मच मिश्रण
- 3/4 कप अनब्बत फ्लोर
- 1/4 कप तुरुन्तै गैर-मोटो सूखे दूध
- 2 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच नुन
- 2/3 पानीको तातो पानी
- 2 चम्मच सब्जी तेल
मध्यम कटोरामा सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रित र सुचारू सम्म मिश्रण।
पूर्वोत्तर ओवन 425 डिग्री। डुङ्गा काटेर फ्ररी (लगभग 3 पाउन्डको कुल वजन) बल्ल मा टुक्रा। एक पकाएको पानामा लेपित चिकन टुक्राहरू राख्नुहोस् र चिकन सुनको खैरो र निविदा नभएसम्म 40 देखि 50 मिनेटसम्म बेक्यो।
सम्बन्धित चिकन व्यञ्जनहरु
पिर्मेस चिकन
मसालेदार चिकन नेगेट्स
बीयर बाटर चिकन स्ट्रिप्स
मसालेदार काजुन चिकन स्ट्रिप्स
ओवन फ्राइड चिकन
Gigi को चिकन पिर्मेसन
फ्राइड चिकन स्तन
हनी फ्राइड चिकन
तितली फ्राइड चिकन
क्रीम गुरु को साथ फ्राइड चिकन
Sassy दक्षिणी फ्राइड चिकन
अनफिड चिकेन पकाउने
सजिलो चिकन पिर्मेसन
तारेको कुखुरा
ओवन फ्राइड चिकन व्यञ्जनहरु
स्किलेट चिकन
बेक्ड चिकन
ग्रील्ड चिकन
ढिलो कुकर व्यंजनहरू | Casseroles | मुख्य नुस्खा सूचकांक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 4 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |