कसले गहिरो फ्राइजरको गहिरो आवश्यकता पर्दछ जब तपाई आफ्नो ओवन बाट स्वादयुक्त चिकन प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ? यो चिकन सानो मक्खन र मौसमी टुक्राको साथ लिइएको छ, त्यसपछि यो तातो ओवनमा पकाइएको छ।
नुहाउने खुट्टा र जांघको एक संयोजन प्रयोग गर्नुहोस् वा नुहाउनुहोस्। यदि तपाईं बोनस चिकन प्रयोग गर्नुहुन्छ भने, पाक समय छोटो हुनेछ।
फ्राइड चिकन सजिलो हुन सकेन!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ब्रोलर-फ्र्रेसर चिकन, लगभग 2 देखि 2/2 कप, 8 टुक्रामा काट
- 1/2 कप ठीक सुकेको
- breadcrumbs
- 2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच पेपर
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/4 कप सब्जी तेल वा पिघल मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 425 एफ।
- हल्का तेल एक ठूलो, उथली पाक प्यान वा जैतून तेल स्प्रे संग स्प्रे गर्नुहोस्।
- ब्रेडकोठ, नमक, पेपरिका र काली मिर्च जोड्नुहोस्। तरकारीको प्रत्येक टुक्रा सब्जीको तेल वा पिघल मक्खनसँगै र त्यसपछि कुकुर मिश्रणमा रोल गर्नुहोस्।
- तयार पाक प्यानमा छालाको टुक्राको व्यवस्था गर्नुहोस्।
- पहिले देखि नै ओवन मा लेपित चिकन टुक्राहरु को लागी लगभग 35 देखि 45 मिनेट को लागि, या चिकन निविदा हुन्छ र रस को भागहरु लाई चलाईयो।
- USDA दिशानिर्देशहरूको अनुसार, चिकन न्यूनतम सुरक्षित तापमान 165 एफ (वा माथि) मा पकाउनु पर्छ। दानको जाँच गर्न विश्वसनीय भरोसेम्वर थर्मामीटर वा तत्काल-पढ्ने थर्मामीटर प्रयोग गर्नुहोस्। चिकनको मोटो भागमा थर्मामीटर घुसाउनुहोस्, छुट्याउने हड्डी वा हिसाब छैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 475 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 17 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 105 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,361 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |