यो एक क्लासिक स्पैनिश-शैली चिकन र चावल नुहाउने हो भने चिकन भाग, चावल, जाजर, लसुन, र अन्य सब्जिहरु र सिजनहरू संग बनाइन्छ। नुस्खा धेरै ल्याटिन अमेरिकी देशहरूमा क्लासिक हो, र यो फ्लोरिडामा एक लोकप्रिय डिश हो।
दक्षिणी चावल व्यंजनहरू
Lowcountry रेड चावल हम्ससँग
कम देश चिकन पलाउ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ब्रोइलर-फ्र्रेसर चिकन, लगभग 2 1/2 देखि 3 पाउन्ड, टुक्राहरु लाई काटेर काटियो
- 2 चम्मच नुन,
- विभाजित
- 1/2 चम्मच पेपरिका
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 1 रातो काली मिर्च, बीउ र कटा
- 1 (15 औंस) टमाटर, diced, drained
- 2 ठूलो लौह लसुन, मिनी
- 1/4 चम्मच गर्म मिर्च चटनी
- 1 1/2 प्याला लामो अन्न अन्न सेतो चावल
- 2 1/2 प्यागा मुर्दा श्वेत, कम सोडियम प्राथमिकता
- 8 सनफ्रन थ्रेडहरू
- 1 कप जमेको मटर, ठुलो
यसलाई कसरी बनाउने?
1 चम्मचको नमक र ग्राउण्ड पेपरिकासँग हल्का टुक्राहरू छिटो पार्नुहोस्।
तेललाई ठूलो स्किलेटमा तान्नुहोस् वा मध्यम तापमा प्यान साईट गर्नुहोस् । लगभग 10 देखि 12 मिनेटको कुल मा चिकन टुक्राहरू र खैरो खान्छन्। एक प्लेटमा चिकन हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
प्याजको लागि प्याज, रातो कपाल काली मिर्च, र टमाटर थप्नुहोस्। प्याज नआउन्जेल साउट। 1 देखि 2 मिनेट लामो लहसुन र साईट थप्नुहोस्।
तातो काली मिर्च र चावल जोड्नुहोस्। लगभग 3 देखि 5 मिनेट सम्म साउट, वा चावल सम्म वसा संग राम्रो लेपित हुन्छ।
प्यानमा भाइरस थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्; बिरुवाको बिरुवामा बिरुवाको टुक्राको टुक्रा। चावलका लागि चिकन टुक्राहरू थप्नुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस् र लगभग 20 मिनेटको लागि उकालो, वा चावल निविदा नभएसम्म। कहिलेकाहीं हलचल।
चावल हल र मटर जोड्नुहोस्। कम्तिमा 5 मिनेट लामो लाग्नुहोस्।
थप नमक वा हट चटनीको साथमा सिजनहरू मिलाउनुहोस् र समायोजन गर्नुहोस्।
हरियो सलादसँग तातो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 842 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,274 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 68 g |