यो चिकन विंग नुस्खा स्वादिष्ट रूप देखि फेफरेट सत्रहरु संग भरी छ। तिनीहरूलाई अर्को अर्को कुकुर वा खेल रातमा सेवा गर्नुहोस्। सजिलो ग्रिलिङका लागि समूहहरूमा यी कुखुराको पखेटा छोड्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 36 चिकन पखेटाहरू, खनिज सुझावहरू
- 1 कप / 240 एमएल
- जैतून का तेल
- 1/2 कप / 120 एमएल नींबूको रस
- 1/4 कप / 60 एमएल सुक्खा सेतो शराब
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे लाल मिर्च, कुचल
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर मिर्च मिर्च, कुचल
- 1 चम्मच / 15 एमएल समुद्री नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो मिश्रण कटोरामा अङ्कित सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्।
- मिक्सिंग कटोरामा पखेटाहरू थप गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई कोटमा हाल्नुहोस्।
- पखेटाहरू प्लास्टिक लपेटोसँग राख्नुहोस् र तिनीहरूलाई 4-8 घण्टाको लागि फ्रिजमा खानुपर्छ।
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- ग्रिलमा पङ्क्तिहरू राख्नुहोस्।
- शेष मारा बनाउनुहोस्।
- प्रति पङ्क्ति 5 मिनेटका लागि पकाहरू पकाउनुहोस्।
- बाहिरी पछाडिको अचम्मको साथ टाँस्ने पखेटाहरू।
- तापक्रममा तापक्रम घटाउनुहोस् र थप 30 मिनेटका पखेटाहरू पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- काम गरेपछि (पखेटाहरूले 165 F को वा अन्य भन्दा माथिल्लो तापमान सम्म पुग्छ), ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 401 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 17 जी |