यो एक उत्कृष्ट एशियाई प्रेरित प्रेरित हो जुन सुँगुर, चिकन, मासु, र समुद्री खानामा राम्रो काम गर्दछ। तपाईले प्रयोग गरिरहनु भएको मासुको लागि अचम्मको समय समायोजन गर्नुहोस्। यो मिश्रण पनि एक saucepan मा राख्न सकिन्छ र मध्यम देखि मध्यम कम गर्मी को 5-7 मिनेट को लागि कम, एक चौंकाने वाला सेवा को चटनी बनाउन को लागि कम।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप हरियो प्याज (मिनिसिङ)
- 1/4 कप सोया सस
- 1/4 कप सुकेको शरी
- 2 चम्मच अदरक (ताजा र मिनी)
- 2 चम्मच मिर्च तेल
- 2 चम्मचले तेल खसेको छ
- 2 चम्मच पाँच-मसाले पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
2. छनौटको मासु, मुहर, र फ्रिजमा खानुहोस् आवंटित समयका लागि। यदि समय अगाडि बढ्दै जाँदा, तैयारी पछि 3 दिनसम्म फ्रिजमा उवाट कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 392 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 14 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,757 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 7 g |