चुम्बन सरल सरल डेसर्टहरू पूर्वी युरोपेलीहरूमा लोकप्रिय छन्। पोल्स तिनीहरूलाई केसीएल (केई-स्याट) भनिन्छ, रुसीहरूले तिनीहरूलाई कसेल बोलाउँछन् , लिथुआनियाईले किसेलीस भन्छन् , र युक्रेनियनहरूले तिनीहरूलाई क्रिसिल भनिन्छन् ।
यी सजिलो डेसर्टहरू सामान्यतया मिठाई फल puree संग बनाइन्छ जुन केही प्रकारको स्टार्चको साथ मोटो भयो, सामान्यतया आलुको स्टार्च, कस्टस्टार्क वा आलुको आटा। अन्य सामान्य गैर-फलले स्वादमा कफी, चकलेट, भेनिला र बादाम समावेश गर्दछ। चुम्बनहरू गर्म वा चिसोमा सेवा गर्न सकिन्छ र सामान्यतया क्रीम वा एक कस्टर्ड सस संग फ्याँकिएका हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप पानी
- 1/2 कप शर्करा (वा बढी स्वादको लागि फलको मीठोपनमा आधारित)
- 3 चम्मच आलु स्टार्च (आलु आलु) वा 4 चम्मचहरू
- कन्सस्ट्राक
- 1/2 कप चिसो पानी
- 1 पाउन्ड हल्लाएर, धोएर र कुचल
- स्ट्रबबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीमा, 1 कप पानी र चर्को उड्न लायक। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- 1/2 वटा कप ठुलो पानीमा आलु स्टार्च घुमाउनुहोस् र चीनी पानीको मिश्रणमा हलचल गर्नुहोस्। गर्मीमा फर्किनुहोस् र एक फोडा ल्याउन, लगातार घिमिरे। स्ट्रबेरी जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- व्यक्तिगत मिठाई कटोरा वा एक ठूलो कटोरामा पोत जुन ठंडे पानी संग भरिन्छ। फर्म, लगभग 3 घण्टा सम्म फ्रिजमा राख्नुहोस्। क्रीम, आधा आधा, दूध, या व्हाइड क्रीम संग सेवा गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 100 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |