ठीक छ, त्यसोभए तपाईं एक जना यात्रीहरू हुनुहुन्न। तर यी जटिल क्रिसमस स्यान्डविचको धन्यवाद, तपाईंको बचपनका सपनाहरू सँधै सजिलो छैन। यी सैमसंगको बाहिर मार्सामाल्ल-फ्रि फ्युटी पिबल्सहरू, लकी चार्टहरू र कोको पिबल्स हुन्। तिनीहरू क्रमशः bubblegum, टकसाल चकलेट चिप, र स्ट्रबबेरी आइसक्रीमले भरिएको छ र परिणाम जादुई स्वादिष्ट छ। आफ्नो मनपर्ने अनाज छान्नुहोस् वा पुरानो डेसर्टको संग्रहको लागि सबै तीन बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 9 चम्मच मक्खन, तेस्रो मा विभाजित
- 3 (10-औउन्स) मार्श्ल्ल्ल्ल्सको थोरै
- 6 कप फ्युटी पोबल्स अनाज
- 6 कप कोको पनीर अनाज
- 6 c माथि भाग्यशाली आकर्षण अनाज
- 1 pint bubblegum आइसक्रीम
- 1 पी int स्ट्रबेरी आइसक्रीम
- 1 pint चकलेट चिप टकसाल आइसक्रीम
- वैकल्पिक: रङ स्प्रेकल्स
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम पाना प्यान गर्नुहोस्।
- कम गर्मी मा एक ठूलो सस्यान मा, मक्खन पिघल। एकपटक पूर्णतया पिघ्दा एक थैली मार्सामाल्ले जोड्नुहोस् र पूर्णतया पिघ्न र सुचारु सम्म हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै लेपित पिबल्समा हलचल सम्म हलचल गर्नुहोस्।
- मोम पेपर वा स्पट्युलेटको प्रयोग गरेर, लगभग 1/2 इन्च मोटीसम्म पाना पानामा मिश्रण थिच्नुहोस्। कम से कम 20 मिनेटको सुरू गरौं।
- कोको पोबल्स र भाग्यशाली आकर्षण दुवै को लागि बाँकी मक्खन र मार्शमेलोहरू संग तीन देखि एक कदम दोहोर्याउनुहोस्।
- एक कुकी वा बिस्कुट कटरको प्रयोग गरी विभिन्न आकारका सर्कलहरू पंच गर्नुहोस्। दुई फल कंकर सर्कलहरूको बीचमा बबलगम आइसक्रिमको ठूलो स्कूप राख्नुहोस् र थिच्नुहोस्। कोको पिबल्स सर्कलहरूको लागि स्ट्राबेरी आइसक्रिमको ठूलो स्कूप प्रयोग गर्नुहोस्, र लकी चार्ट्स हलका साथ टाउको चकलेट चिप आइसक्रीम। प्रत्येक अनाज को लागि 2 देखि 3 बढी स्यान्डविच बनाउन दोहोर्याउनुहोस्।
- स्प्रेकिल्स भित्र बाहिर किनारा रोल गर्नुहोस् (वैकल्पिक)।
- सेवाको लागि तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 788 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 46 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,765 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 147 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |