यी चुचुरो बीट तयार पार्न सजिलो र सजिलो हुन्छ, र कुनै क्यान्न्ड आवश्यक छैन। नुस्खाले तुरुन्तै पकाएको बीटको सानो 6-सेवा गर्ने ब्याच बनाउँछ।
बीटलाई उकालो पार्न सट्टा , ढिलो कुकरमा भुइँमा पार्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 देखि 16 सानो बीट
- 1/2 कप शर्करा
- 1/4 कप सिरका
- 1 चम्मच
- सम्पूर्ण अचार मसला
यसलाई कसरी बनाउने?
- बीउ सुत्नुहोस्; पातहरू माथि एक इन्च भन्दा माथि उठाउँछ ।
- बीट उबलते पानीमा लगभग 30 देखि 40 मिनेटको लागि, वा निलम्बन सम्म कुकुर। Cool; खालहरू, ट्रिम र टुक्रालाई रमाउनुहोस्।
- एक माध्यम सससेनमा शर्करा र सिरका जोड्नुहोस्। चीजको थोपाको सानो टुक्रामा मसाले टाई र सससेनमा राख्नुहोस्। 15 मिनेटको लागि सिम्मर कटा भयो बीटहरू थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्।
- मसाले र सुत्न छोड्नु राम्रो तरिकाले ठिक पार्नुहोस्।
6 लाई सेवा गर्दछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
बेल्लसामिक र ब्राउन शुगरले चमकदार बीटहरू
सी लस एसिड बीट्स, 4 प्यान्ट्स
बीट्स - ठंडा निर्देशनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 83 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |