यो सजिलो दक्षिणी शैली तलीको मकई ताजा मक्का कर्नेल, मक्खन, वैकल्पिक शर्करा र सिजनहरू संग बनाइन्छ। थप स्वादको लागि सानो बेकन तेल थप्नुहोस्।
यदि मक्का सुपर ताजा र मीठो छैन भने, तपाईं राम्रो गर्न चर्कोचोड्री चीनी चम्मच थप्न चाहानुहुन्छ।
मक्का थप्नु अघि मक्खनमा केही पतले कटा प्याज र मीठो घंटी काली मिर्चलाई सोच्नुहोस्। यसले स्वादिष्ट र रंगीन साइड डिश बनाउँछ। वैकल्पिक रूपमा, केहि गर्मी को लागि पतला मिनी जलापनी मिर्च या चिपपले मरिच को थोडा मात्रा जोडें। काली मिर्चको एक ड्यास पनि राम्रो हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- ताजा मकै कर्नेल , लगभग 6 कान
- 2 चम्मच मक्खन, या भाग बेकन drippings को उपयोग गर्नुहोस
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- चिनियाँ, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी कुखुरा मा, फोम सम्म सम्म मध्यम-कम गर्मी मा गर्मी को मक्खन।
- ताजा मक्का कर्नेलहरू थप्नुहोस्; 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, प्रायः उत्तेजित हुन्छ।
- जलाउँदा मक्खन राख्नु आवश्यक कम गर्मी।
- नमक र काली मिर्चसँग छिटो स्वाद र समायोजन समायोजन गर्नुहोस्, र चाहेको लगभग 1 चम्मचको चीनी जोड्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- फीस्टा मकई - पतला मिनीकृत प्याज को 2 चम्मचपंथीहरु र पतला मिनील्ड हरी र / या लाल घंटी काली मिर्च को 2 चम्मचहरु जोडें। तपाईंले मक थप्नु अघि 2 मिनेटको लागि कुखुरामा कुकुर।
- Chipotle मकई - लगभग 1/2 देखि एक पूर्ण chipotle मिर्च adobo sauce मा र यसलाई खाना पकाउने केही मिनेट पहिले मकई मा थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |